Wpis z mikrobloga

@morning_starr Daily reminder, że bieganie to nie jest cudowny lek na wszystko i jeśli chcesz w życiu poprawy to trzeba intensywnej i ciężkiej pracy na wielu płaszczyznach.
Ale bieganie raczej nie zaszkodzi… lepsze to niż zajadanie się chipsami czy innym śmieciowym żarciem i zalewanie się tłuszczem siedząc w domu na dupie
  • Odpowiedz
@morning_starr stwierdzam fakt ;) i nie ja sobie to wymyśliłem.
Nad sobą trzeba ciężko pracować. Truchcik z rana to nie wszystko ale przynajmniej dobry początek.
Zmiany w głowie to często długie LATA pracy nad sobą.
A co do ryja to wokół nas jest pełno brzydkich ludzi i jakoś mają pary. Ba! Często ładne dziewczyny mają brzydkich facetów i żyją sobie szczęśliwe razem. I nie chodzi o jakiś milionerów czy coś. Wyjdź
  • Odpowiedz
@Notes: To nie stwierdzenie faktu tylko napisanie paru truizmów które nijak mają się do tego co napisałem, w dodatku jeszcze to infantelizujesz, choć sam nie napisałem nic wrogo nastawionego do ciebie. Sam kreujesz sobie założenia i potem na nie odpowiadasz.

Co do wyglądu i jego wypływie na życie, nie mam już ochoty kolejny raz na ten temat dyskutować. Może wychowałeś się ciut wcześniej, może miałeś inne doświadczenia, ostatecznie miej poglądy
  • Odpowiedz
@morning_starr ładni ludzie mają w życiu łatwiej - z tym się zgodzę. Ale to, że ktoś jest brzydki nie przeszkadza w tym, żeby mieć uczciwą pracę, spełniać się zawodowo, posiadać ciekawe hobby i grupkę znajomych podzielających twoje spojrzenie na świat. Znalezienie partnerki 10/10 może nie będzie łatwe ale jak wspomniałem wyżej wokol nas jest pełno brzydkich ludzi i jakoś sobie żyją razem. Odpal sobie „kuchenne rewolucje” i zobacz jacy ludzie tam
  • Odpowiedz