Wpis z mikrobloga

Genialne te kroniki myrtany. Aż chciałbym, żeby kiedyś ci sami ludzie zrobili coś podobnego z Gothicem 3 i jednocześnie ubolewam nad tym, że tak się nigdy nie stanie ze względu na skopany silnik gry i cały ogrom świata, który musieliby wypełnić masą sensownych questów zachowują przy tym gothicowy klimat.

Tak na marginesie wiadomo coś o tym, czy Archolos: Kroniki Myrtany to był jednorazowy projekt o tak dużej skali? Czy mają zamiar tworzyć jeszcze podobne mody?
#gothic3
#gothic
#gothic2
#kronikimyrtany
#gothickroniki
  • 6
  • Odpowiedz
Mnie już rzadko która gra potrafi naprawdę wciągnąć a do kronik myrtany siadam regularnie po 2h dziennie mając z tego radochę.


@m1l3w: ja miałem to samo. Myślałem, że to ze mną coś nie tak, że za stary czy coś, ale to chyba jednak obecne gry mi nie siadają.
  • Odpowiedz
@m1l3w: ja też to miałem. Jak grałem pierwszy raz w Kroniki to tak mnie wciągnęły, że w robocie myślałem tylko o tym, żeby jak najszybciej skończyć i wrócić do przygód Marvina ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dosłownie poczułem się znów jak w dzieciństwie, kiedy gry naprawdę potrafiły mnie wciągnąć na dobre. Przynajmniej przez 3 pierwsze rozdziały Kronik tak miałem, bo potem fabuła mnie trochę zniechęciła, ale grałem
  • Odpowiedz
@m1l3w jesli chodzi o Kroniki Myrtany to projekt zostal porzucony. Przeproszono patronow i tyle.

A Archolos faktycznie kawal dobrej roboty, klimat wylewa sie z monitora juz w samym menu na starcie. Mega muzyka, ciekawe questy i masa Polskich smaczkow jak np quest pod tytulem "miodowe lata", "pomoc dla powodzian" czy monolog "nie ma tak ze jest dobrze, albo nie dobrze" lub plakat Harnasia :D
  • Odpowiedz