Wpis z mikrobloga

@Mistymay: Ja to pewnie się za dużo naczytałem w młodości książek typu romansidła i mi się w mojej incelskiej głowie lęgną zapewne dość nierealistyczne wyobrażenia, choć nie żebym miał okazję do ich weryfikacji, hehehe
  • Odpowiedz
czy faceci nie potrafią być szczęśliwi jako kawalerzy?


@Mistymay: no nie, bo w Polsce u kobiet to normalka, że np klepniesz inna w dupsztala, albo pojedziecie sobie gdzies na wycieczke, a na takie wycieczki moi kumple jezdza z laskami, a nie pojade 2pary i ja bo mi glupio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mistymay: bo kobiety najczęściej są szczęśliwymi singielkami z wyboru, tzn. jeżeli chciałyby wejść w bliższą relację, związek to nie będą potrzebowały do tego dużo czasu, często potencjalni kandydaci są już na wyciągnięcie ręki jak koledzy/koledzy koleżanek itd. Skoro mają taki "komfort" to mogą śmiało korzystać z singielstwa, nie bojąc się, że ktoś im w życiu ucieknie.
Natomiast u mężczyzn najczęściej takiego komfortu nie ma, wiele singli jest singlami od urodzenia,
  • Odpowiedz
@nobrain: gdzie jest więcej? W wieku 60+? W Polsce powiatowej jest deficyt mlodych kobiet, w wojewódzkich miastach być może mlodych kobiet jest troszkę więcej niz mezczyzn, ale to one i tak dalej są na uprzywilejowane pozycji.
  • Odpowiedz
  • 2
@nobrain: dokładnie jak mówi @default1 dziewczyn rodzi się mniej na całym świecie (bo chromosom X jest cięższy niż Y) to mężczyzn jest w więcej, a dodając do tego dysproporcję w Azji i robi się bardzo nieciekawie
  • Odpowiedz
kobiety są szczęśliwymi singielkami


Dobra zarzutka nie jest zła.

lasek jest wiecej niz kolesi wiec to raczej one maja problem nie my.


Hihi, zwłaszcza że rodzi się 107 chłopców na 100 dziewczynek. Dorzucam grafikę obrazującą dramat, w jakiej obecnie sytuacji znajdują się mężczyźni:
olokynsims - >kobiety są szczęśliwymi singielkami

Dobra zarzutka nie jest zła.
lasek...

źródło: grafika obrazująca

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@olokynsims: jestem aktualnie singielką i jest mi świetnie, byłam w kilku związkach, żaden nie był toksyczny ale również żaden nie dawał mi takiej swobody na swoje plany i czasu na ich realizację
  • Odpowiedz