Wpis z mikrobloga

Wykolejeniec z Platfromy Odbytwatelskiej brutalnie zezlomowany. Granice absurdy chyba zostaly po raz kolejny przekroczone skoro typ slucha sie w kwestii polityki klimatycznej swojego 8 letniego syna i bredzi cos o jakims gradzie podajac to za dowod globalnego ocieplenia.. kiedys przeciez gradu nie bylo xDDD Jak tacy szalency sa wybierani do sejmu przez fajnopolactwo no to niestety ja sie nie dziwie, ze mamy to co mamy.

kamil-tika - Wykolejeniec z Platfromy Odbytwatelskiej brutalnie zezlomowany. Granice ...
  • 7
  • Odpowiedz
@kamil-tika: Platforma nigdy nie była najostrzejsza w piórniku ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i PO wpadło ostatnio jak śliwka w kompot, bo wyszło, że 3/4 członkòw PO ma lewe dyplomy z humanum collegum xD
  • Odpowiedz
@kamil-tika: co prawda mi blisko do fajnopolactwa, ale te argumenty typa są po prostu absurdalne, ja sam jestem przeciwko tak szybkim zmianom klimatycznym (no folia) i Frysztak mnie nie przekonał abym np. jak zdam w końcu prawko to oszczędzał na drogiego elektryka, albo szukał elektrycznego motoru, bo też planuję sobie zrobić.
  • Odpowiedz