Wpis z mikrobloga

#perfumy Komentarze na polskiej fragrze to serio jest złoto czasami xD, czytam sobie opinie innych ludzi o Loewe Solo Atlas (dla mnie cudowne męskie neroli, idealne na lato, może skrobnę w weekend jakąś recenzję) a tu taki kwiatek XD
schwarzstork - #perfumy Komentarze na polskiej fragrze to serio jest złoto czasami xD...

źródło: xD

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
A daj spokój. Dla niektórych Vetiverich jest podobny do Boisa XD Albo typ pierdzieli, że niepodobne do niczego wcześniej ... A zapach jest ostro wzorowany na CDG Zero. Ogólnie to tam trzeba z dużą dozą ostrożności to czytać. Tak jak spędziłem lata na poszukiwaniu następcy/zastępcy Kenzo Air i finalnie trafiłem na Aer od Angelici Ciampagny oraz Vetiver Bleu. Na fragrze ludzie oznaczali, że Air podobny do Just Cavalli albo Au Masculin. Te
  • Odpowiedz
@fiddle: 90% perfumiarzy youtube'owych to ma nos do wymiany, albo siedzą w kieszeni pewnych marek i #!$%@?ą ciągle to samo xD, a na fragrę polską to często wbijam właśnie dla beki te komentarze, albo w innych przypadkach snobistyczne recenzje, nie wiem czemu ale na angielskiej fragrze tego nie ma aż tak dużo, ciekawi mnie czemu
  • Odpowiedz