Wpis z mikrobloga

  • 1
@KMDZ: ten etf jest często w planach inwestycjach, który polecają jako zautomatyzowane inwestowanie, wiec pewnie większość nie zauważy przy jakimś rebalancingu ze mu sprzedało akcje 10% taniej
  • Odpowiedz
  • 1
@Ghost2: No kreski zostały bo pewnie komuś stop lossa odpaliło jak zwiększyli spread na kursie, bo zobacz jak się rozjeżdżają na moim screenie kurs kupna i sprzedaży. Co zarobili na różnicy to ich o raport jestem spokojny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaorski mówił o zyskach z asymetrycznej dewiacji https://youtube.com/shorts/6l6on7byvLc?si=SSZPeYYRZ_ybU2TG obstawiam ze na xtb to norma, a to co zarobią na pkc z planów inwestycyjnych jest ciężko
  • Odpowiedz
Zaorski mówił o zyskach z asymetrycznej dewiacji


@derecki: to było z 2014 i z tego co wiem inni też tak robili a do tego było to dozwolone ale nie było za dużo informacji o tej karze

No kreski zostały bo pewnie komuś stop lossa odpaliło jak zwiększyli spread na kursie


to jest etf więc zlecenia idą na rynek
  • Odpowiedz
  • 1
@Ghost2: jesteś pewny ze wszytsko idzie na rynek? Czasem mam wrażenie ze cześć zleceń jest realizowanych pomiędzy użytkownikami xtb by ograniczyć koszty transakcyjne. Miałem już kiedyś tak ze na dwóch brokerach wystawiłem zlecenie kupna po tej samej cenie i np w mbanku weszło a w xtb nie
  • Odpowiedz