Wpis z mikrobloga

@Gours: nie no masz do wyboru choćby Giertycha, który z socjalisty narodowego stał się oświeconym europejskim politykiem, a wybierasz Wiplera xxdd
  • Odpowiedz
@Dawul: @Gours Masz Krzyśka co się stał Anką, a jak siostry Karnowskie zdemaskowały go, że tą Anką był na niby, aby być posłem na siłę, to wielu ich chciało zlinczować jak mogli;)
  • Odpowiedz
Wipler to najbardziej obślizgła postać w polskiej polityce. Change my mind.


@Gours: IMO Ricardo Czarniecki, Kukiz i Tyszka jednak zostawiają w tyle Wiplera, a pewnie i tak kogoś pominąłem.
  • Odpowiedz
@Dawul: https://wyborcza.pl/7,75398,17349321,anna-grodzka-podarla-w-sieci-na-antenie-tvn24-za-artykul-pelen.html Wynika, że nie było procesu. Tam było, że krzysiek vel anka sukienkę jedynie do sejmu zakłada, hormonów nie bierze, kuśki nie obciął oraz kobietę ma co z nim mieszka. Wiadomo dużo jeździli, wchodzili wręcz do łóżka, ale z 2 strony jak gadanie, że ktoś był kimś innym, a później jednak nie był, to o czym my mówimy
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: dzięki, no ja właśnie jestem bardzo przeciwny mieszaniu prywaty do oceny polityków, ale jak ktoś ją czymś się wybil i wszedł do polityki, a poza tym nie ma nic do zaoferowania i to właśnie jest prywata to no cóż. Jedynie martwi to, że autorem tych rewelacji są Karnowscy. Jakoś im nie ufam.
  • Odpowiedz
@Dawul: Tutaj tak było. Ja jestem w stanie uwierzyć, że ktoś nie czuję się dobrze w swoim ciele, szuka zmian, robi zmiany itd. Ojczym Kardashianek np. Tylko, że tam zmiana była. Tutaj była mistyfikacja. Siostry/bracia Karnowscy znani są z rewelacji, dostali za ten artykuł mocno po głowie, ale był taki film https://www.filmweb.pl/film/Kobieta+z...-2023-10039422. Wiadomo propagandowy. Mąż aktorki Holland go zrobił. M.O. tej co pluła na polski mundur między innymi. Tam padło
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: otóż to, mnie bardziej bulwersuje fakt, że mogło to zostać instrumentalnie wykorzystane do polityki.

Nie mogę otworzyć tego linku z filmweba co podesłałes.
  • Odpowiedz
@Gours: bo ja wiem... taki pierwszy z brzegu rysiu czarnecki co obciąg... obskoczyl wszystkie partie jakie chyba były a potem wyjeździł kulę ziemską z kilka razy nei ruszając dupy z biura europosła to w ogóle nie ma żadnych przekonań.

Wszelkie przylepy do kaczora i donalda to przecież też bezideowe gluty tak samo jak i całe te ich partie co z wyborów na wybory zmieniają poglądy. (Nie mówię program bo ten
  • Odpowiedz
Change my mind.


Przecież Wipler:
* Od początku był związany ze środowiskiem wolnościowym (Koliber, UPR)
* startował bezskutecznie a potem z list PiSu gdzie dostał się próbując coś wolnościowego przepchnąć
* Po 2 latach bezskutecznej walki z betonem PiSowskim wyszedł z PiSu
  • Odpowiedz