Wpis z mikrobloga

Tyle emocji w dosłownie jeden dzień, a niedzielni kibice siatkówki nadal się będą zastanawiali dlaczego piłka nożna jest taka popularna pomimo braku sukcesów w Polsce xD
#mecz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@2aVV: możesz tak to odbierać, ale z mojej strony jest to odpowiedź na to ciągłe wspominanie o piłkarzach pod dosłownie każdym postem, artykułem o jakimś wygranym meczu siatkarzy
  • Odpowiedz
@Pepe9248: W sensie kibice piłkarscy pod każdym artykułem o siatkarzach piszą jakieś swoje imaginacje o potędze piłki nożnej i to ma być jakiś argument?

Oblężona twierdza tak bardzo.
  • Odpowiedz
  • 0
@2aVV: nie zrozumiałeś, to kibice siatkówki piszą te komentarze o piłkarzach, nie kibice piłki nożnej żeby umniejszyć sukcesom siatkarzy i pokazać jacy są potężni
  • Odpowiedz
@Pepe9248: Mieliśmy dzisiaj pewnie jeden z najciekawszych piłkarsko dni w tym roku (a może i najciekawszy), a i tak takie dzbany jak ty muszą napisać jakiś super-hiper-śmieszny żart o tym, że ludzie interesujący się siatkówką to idioci.

Co bardziej śmieszne to poza #!$%@?ą wykopową bańką, czyli w prawdziwym świecie, 95% kibiców siatkówki lubi też piłkę nożną i ogólnie sport.

Jak jutro w Ekstraklasie będzie dwa razy po 0:0 to kibice
  • Odpowiedz
@Pepe9248: Polecam IV ligę, tam jest więcej goli i zwrotów akcji. Do tego jeszcze dochodzi niewiadoma czy mecz nie jest ustawiony.

To kiedy zrzutka na nowy stadion w Krakowie? Wieczysta ma mieć - jakieś 25 baniek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz