Wpis z mikrobloga

W podstawówce miałam taką starą nauczycielkę muzyki. U niej każda lekcja zaczynała się odśpiewaniem na stojąco "Ach kieleckie" xd. Ta baba ogólnie była okropna. Baliśmy się jej. A to ach kieleckie znam chyba lepiej niż hymn Polski XD

A teraz widzę, że pod tą święta pieśnią są komentarze o majorze XDD

https://youtu.be/KHNDEzXqAac?si=x6MbcrKO6INSSoad

#spiewajzwykopem #kononowicz #patostreamy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@amozetoostatniraz: przykro mi, wytrwałem 5 sekund. " Niebo błękitne nad nami" i dość mnie takiej piosnki. Jeśli musiałaś toto odśpiewywać w szkole - to współczuję. Należało wzorem Krzysia rozpoznać w miejskim autobusie pana z kuratorium, złożyć u jego zawiadomienie i Pani Ewa zostałaby sp....na ze stanowiska i nauczałaby na Kamczatce Inuitów czy innych Eskimosów.
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz: kojarzą mi się tylko z tym, że jak kiedyś rozkminiałem czy nie zrobić korony gór polskich to wszyscy kvrwią na Łysicę bo jest daleko, jest niska i ma marne widoki i dlatego z reguły jest zostawiana na sam koniec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi jest dobra na randki wieczorne XD bo "można" wjechać samochodem a widoki stosunkowo ładne. Oficjalnie nie można wjeżdżać a nie oficjalnie każdy wjeżdża i nic się nie dzieje xd

Kiedyś jak tam byłam późnym wieczorem na randce, wyszedł do nas jakiś cierpiący na bezsenność mnich z klasztoru i pytał nas kiedy sobie jakieś dziecko zrobimy XDD
  • Odpowiedz