Wpis z mikrobloga

Teraz pytanie. Czy pakować się po kule na otwarciu? Prędzej czy później i tak odbije. Ale pytanie jak późno i jak długo człowiek stanie się inwestorem długoterminowym ( ͡° ʖ̯ ͡°) #gielda
BArtAS94 - Teraz pytanie. Czy pakować się po kule na otwarciu? Prędzej czy później i ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no przecież tak duża firma nie upadnie, tylko pytanie czy spadnie do 275$ i złapiemy jakieś wsparcie


@BArtAS94: Firma nie musi upadać, żeby zamrozić hajs na lata bez perspektyw zwrotu. Intel przecież nie upadł, a 3 i 5 letnie zwroty są grubo na minusie. Upadłość to scenariusz ostateczny i stosunkowo rzadki, to kiszenie gniotów latami zabija zyskowność portfeli.
  • Odpowiedz
  • 0
@MaximusDecimus no ale niby jest obejście problemu, a dużo jest paniki w mediach z tego tytułu więc może skala problemu jest lekko przesadzona? Wiadomo, że chwytliwe nagłówki lepiej się sprzedają
  • Odpowiedz
zgadzam się z Tobą, także mój entuzjazm został w odpowiednim momencie zgaszony :D


@BArtAS94: Żeby tylko teraz nie odpaliła w górę, bo wtedy będzie na mnie, że zasiałem strach.
  • Odpowiedz