Wpis z mikrobloga

Jak oglądam zachody słońca w USA w takiej Kaliforni albo na Florydzie to mnie łapie mega dół. Oddałbym wszystko za możliwość mieszkania w stanach. Ten klimat, palmy, zachody słońca, piękne widoki, kaniony, ten styl ludzi... ehhh :) u siebie to co najwyżej mogę podziwiać Biedronkę za rogiem bo jestem biedakiem.

https://www.youtube.com/watch?v=TszV_5Zlpyk&ab_channel=WindWalkTravelVideos%CA%AC

#usa #zalesie #gorzkiezale #smuteczek
Lynch9 - Jak oglądam zachody słońca w USA w takiej Kaliforni albo na Florydzie to mni...
  • 12
  • Odpowiedz
@Lynch9: Kompletnie nie łapie co akurat w tym ludzie widzą. Europe jest o wiele ciekawsza. W USA krajobraz naturalny jest owszem zajebisty, ale spora część tego co zbudował człowiek to kompletny śmietnik i kicz i można się tym zafascynować co najwyżej na zasadzie ciekawej egzotyki.
  • Odpowiedz
@Lynch9: To prawda kolego, stany to coś więcej, to kanon, klimat. Żyje się tam lepiej niż tutaj w większości płaszczyznach egzystencji. Spędziłem tam łącznie z 2 lata, pracowałem tam. American Dream nadal sobie trwa. To że pewne wpływy obrzydziły usa eur0pie, tego nie zmienią.
  • Odpowiedz
Jak oglądam zachody słońca w USA w takiej Kaliforni albo na Florydzie to mnie łapie mega dół. Oddałbym wszystko za możliwość mieszkania w stanach. Ten klimat, palmy, zachody słońca, piękne widoki, kaniony, ten styl ludzi... ehhh :) u siebie to co najwyżej mogę podziwiać Biedronkę za rogiem bo jestem biedakiem.


@Lynch9: Oddałbyś wszystko za możliwość zamieszkania w Stanach Zjednoczonych ponieważ absolutnie nigdy prawdopodobnie cię tam nie było ( ͡~
  • Odpowiedz
napady, dilerzy, huragany, sluzba zdrowia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ah ten american dream, myslalme, ze polacy juz z niego wyrosli


@DeoMondeo: Problem z american dream jest taki, że ludzie którzy kiedyś w to wierzyli wyrośli z tego, ale pojawiła się nowa grupa patrzy na USA przez pryzmat social mediów z tej pozytywnej kolorowej strony oczywiście a później taki Amerykanin przylatuje do Polski, do Europy i się
  • Odpowiedz
Kompletnie nie łapie co akurat w tym ludzie widzą. Europe jest o wiele ciekawsza. W USA krajobraz naturalny jest owszem zajebisty, ale spora część tego co zbudował człowiek to kompletny śmietnik i kicz i można się tym zafascynować co najwyżej na zasadzie ciekawej egzotyki.


@niecodziennyszczon: Jeśli miałbym powiedzieć coś o Stanach Zjednoczonych jest to na pewno kraj który ma bardzo piękną i zróżnicowaną przyrodę. Pod takim względem, że tam masz
  • Odpowiedz
Irytowałaby mnie tam chyba jakaś taka dziecinna, egzaltowana mentalność do tego połączona ze śmiesznym typem religijności.


@niecodziennyszczon: Przepraszam, ale śmiem twierdzić iż ich model bycia religijnym jest znacznie bardziej przystępny od naszego. Przede wszystkim tam jeśli o katolicyzm nie ma spowiedzi zaś działania społeczności niezależnie od wyznania opierają się na różnych akcjach społecznych. Na przykład pamiętam, że żydzi mają takie spotkania, że dzieciaki gotują tam dorośli sobie rozmawiają coś jak
  • Odpowiedz