Wpis z mikrobloga

Najgorsze jeśli wprowadzą ten program to będzie upokorzenie jakiego doświadczę i poczucie bezsilności w obliczu zła, które znowu wygrało.

Jak w dzieciństwie miałem dostać zastrzyk w doopsko to dostawałem takiego ataku paniki, histerii i zaczynałem się szarpać, pielęgniarki, lekarz i rodzice obezwładnili mnie chociaż walczyłem z całych sił i przycisnęli, a doktor mówił spokojnym, łagodnym tonem "już dobrze, to nie będzie bolało".

Tak samo może to wyglądać tutaj, ale najgorsza jest świadomość, że ta obezwladniająca siła, przy której jestem śmieciem to zło, a ja jestem tym dobrym.

No i w odróżnieniu od bajek to zło wygrywa przez sam fakt, że jest upasione, potężniejsze, bardziej masywne i obrzydliwe jak wzrostowicze z tagu.

Bo politycy, deweloperzy i wszyscy, którzy chcą dalszych wzrostów mimo tego totalnego absurdu cenowego to jest zimne, gadzie zło w czystej postaci. Brutalne, psychopatyczne i zepsute.

Aż strach pomyśleć jak oni się bogacili i degenerowali od środka przez lata. Jak stopniowo, całkowicie zanikało w nich poczucie moralności i została w środku tylko pustka, chciwość i zostanie niewolnikiem własnych pieniędzy i zachłanności.

#nieruchomosci #koalicjadeweloperska #mieszkanie #mieszkanie #kredythipoteczny
  • 6
  • Odpowiedz
@MakiawelicznyAltruista: taka rzeczywistosc w ktorej dominuja ludzie ktorzy nie chca ponosic odpowiedzialnosci za swoje wlasne decyzje, zasada pareto - 80% ludzi podjemuje totalnie kretynskie decyzje kosztem 20% ktorzy pozniej ponosza koszta ich bledow.
Ewidentnie jakies korpo miesza patykiem w calym tym gownie bo mam wrazenie ze nasz rzad wprowadzil sobie zasady agile w najgorszej mozliwej formie typu 'to krociutko refinment wzrosna nie wzrosna? Paszczyk? Nie wzrosna... ok to wprowadzamy jak
  • Odpowiedz