Wpis z mikrobloga

@jamesbond007: spóźniłeś się o jakieś dwa lata ;)

Do momentu gdy nie było captcha było znośnie. Teraz jest trochę masakra, bo kody są bardzo nieczytelne.

Ja dalej korzystam, bo bardzo nie lubię limitów pobierania danych. Jak tylko przeniosę się do swojego mieszkania to założę normalnego neta po
  • Odpowiedz
@BoKoR: jakiego modemu używasz?

edit1: generalnie zarysuję sytuację.

posiadam mobilny internet lte w plusie..mój tablet nie obsługuje internetu LTE..w sumie nawet nie wiem czy obsługuje mój modem (ZTE MF821)..
  • Odpowiedz
@jamesbond007: Korzystam z Huawei E3131 (http://blogmobility.pl/wp-content/uploads/2012/03/HuaweiE3131.jpg) oraz zmodyfikowanego (aby łączył się szybciej) programu wvdial. Całość działa pod Ubuntu 13.10.

Minusem captcha o którym nie wspomniałem wyżej jest jeszcze to, że jak jesteś na stronie gdzie jest sporo linków i każdy odpalasz w oddzielnej karcie, to jak "net się skończy", to automatycznie przekierowuje na stronę aero2. Później nie ma możliwości odzyskania informacji na jaką stronę się wcześniej chciało wejść.

Co
  • Odpowiedz
@jamesbond007: jako awaryjne łącze czy wykorzystywane od czasu do czasu - ekstra.

Jako główne połączenie ze światem - jak dla mnie odpada.

Do czasu wprowadzenia captcha było ok, teraz już nie. Tak, jak jestem w stanie przeżyć rozłączanie co godzinę tak captcha mnie wykańcza. Często wykorzystuję telefon do nawigacji/Yanosika (mam zewnętrzny router MiFi), trochę słabo jest się zatrzymywać co
  • Odpowiedz