Wpis z mikrobloga

@majk3l: Zależy, ja mam PS4, XBOX Series X, HP Omen z wysokiej półki, a gram na Steam Decku, bo zwyczajnie mi łatwiej robić sobie krótkie sesje na kanapie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Erados: Sama świadomość, że możesz odpalić wszystko pozwala spokojnie spać przed kompem i najwyżej sobie śnić, że masz siłę w cos grać xD
  • Odpowiedz
@mati1990: 4 lata temu złożyłem kompa, rtx 3070, 64 GB RAMu. Gram w cywilizację i pierwszego starcrafta ¯\(ツ)/¯

Zastanawiam się nad upgradem.
  • Odpowiedz
@mati1990: ale mnie #!$%@?ą te gówniane memy robiące z 30 latków jakichś #!$%@? zdziadziałych niedołężnych staruchów. Wy serio mając 30 lat tak się czujecie? Mam prawie 4 z przodu i nie zasypiam przy swoim drogim PC, nie bolą mnie kolana, ani plecy, ani #!$%@? nic.
  • Odpowiedz
@mati1990 ja w końcu po budżetowej wymianie 1070 na 4060 postanowiłem ograć cp2077. Pograłem może że dwie godziny i mnie nie wciągnęło... Pamiętam czasy jak kupowalem zaraz po premierze wiedziminow 1, 2 i 3, wsiakalem od razu bawilem sie świetnie. Teraz chłop over 40 i albo te nowe gry są #!$%@? albo ja jestem starym grzybem. Z młodym ogrywam fh5 a sam czasami ciupie w Borderland 3 i diablo 2. Zastanawiam
  • Odpowiedz
@mati1990: jak się człowiek starzeje, to bardziej docenia konsole. Pyk i odpalasz bez zastanawiania się czy coś nie tak ze sterownikami, czy jakimiś zje.bami na multiplayer. Ideolo po kołchozie, na kanapie xD A i kosztują ułamek ceny PCta.
  • Odpowiedz
@kilo-bravo: niby tak, ale PC jest też o wiele lepszy. Też gram normalnie na kanapie przy pomocy pada do PS4. PC jest niesłyszalny nie tak jak konsola. Wszystko śmiga w 4K 60FPS. A dodatkowo mam monitor na wysięgniku który jednym ruchem ręki ustawiam przed twarzą i gram w 1440p i 165hz
  • Odpowiedz
Mam prawie 4 z przodu i nie zasypiam przy swoim drogim PC, nie bolą mnie kolana, ani plecy, ani #!$%@? nic.


@NdFeB: Ja podobnie, choć mam tylko 31. Jakoś tak się uwzięło w internecie, że 30 to jak 60 xD
  • Odpowiedz