Wpis z mikrobloga

  • 0
@TooFast zdaje sobie z tego sprawę ale wszystko już było zamknięte zresztą jak i sama galeria. Próbowałem nawet do straży miejskiej dzwonić o pomoc bo wyczytałem w necie że pomagają w takich sytuacjach ale pan w ładnych słowach kazał mi #!$%@?ć (zabrakło tak niewiele żebym przestał nienawidzić tej instytucji)
  • Odpowiedz
@WyjmijKija: 2024. Na minimalnej ludzie tyle zarabiają. to jest jakieś śmieszne czy jesteś upośledzony? Ta usługa nie wymagała ani specjalistycznej wiedzy ani sprzętu, taksówkarz robi dokładnie to samo za 50zł. Ale robaka stać, zapłaci, jeszcze ostentacyjnie nie weźmie paragonu i się zesra w komentarzu. Zgaduje że albo taryfiarz albo w innej profesji dymasz ludzi. Czarna i żegnam.
  • Odpowiedz
@asdfqwerty123: ja dzwoniłem do taksówkarza i mi podpiął kable za 20zł, a tu 200zł xDD dołozyłbyś z 100zł i byś miał nowy akumulator z zamontowaniem. Ostatnio mi padł samochód w trasie i koleś wziął 150zł za lawetę 20km i ogarnął mi mechanika.
  • Odpowiedz
@tomasz-aleksander-barania: LOL kompletnie nie kumasz, że może i to nie wymagało zbyt wiele, ale wymagało przyjechać i tracić normalny zarobek. Tak jak byś poszedł do lekarza specjalisty onkologa w mieście wojewódzkim po poradę, bo cię gardło boli i oczekiwał, że zapłacisz za to 100zł jak u rodzinnego z pcimia dolnego. Niech się cieszy, że mu się w ogóle chciało przyjeżdżać.
  • Odpowiedz
  • 0
@black_pearl nie dało rady go tak odpalić próbowaliśmy w 3 osoby xD plus było to dodatkowo utrudnione przez zablokowaną kierownicę (jakieś wspomaganie) ale i ja próbowałem odpalić, i sympatyczny pan próbował odpalić i nie było opcji. Teraz tylko kupić starter i kable ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz