Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam dość bycia #niebieskiepaski

W dupie mam tę presje. Mam dziecko, inni faceci mają bekę, ze się tak angażuje, cisna, że nigdzie nie wychodzę, że nie baluje. W dupie to mam.

#pracbaza to jakiś dramat 4,8k i wyzej nie mogę podskoczyć. Kolejna rozmowa z rzędu, doceniają wieloletnie doświadczenie, umiejętności i ogólnie jestem fajny, ale jeśli kwota 6k netto jest nie do negocjacji, to ich nie stać, bo mają budżet 5k i elo.

Do tego budowa domu, non stop mnie nie ma. Tyram od 6 do 20-22. Czasem widzę dziecko tylko gdy śpi.

#rozowypasek wiecznie narzeka, że mnie nie ma. Ale no cholera muszę zarabiać, dom się sam nie skończy, nasz obecny ogród sam się nie skosi i nie ogarnie.

Serio. Chciałbym iść, w 8h zarobić 10k netto i mieć od 16:30 do spanka czas z dzieckiem.

Matka oburzona, że nie mam czasu przyjechać, że nie zapraszamy, ze ona jest samotna (wdowa). Zona jej nie lubi, więc do niej samej nie przyjedzie

Serio ziomki nie mam już sił na to wszystko.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ale sobie koncertowo życie można #!$%@?ć, praca za grosze, budowa domu, rodzina, której i tak się nie widuje, no świetne życiowe decyzje. Matka ci umrze będziesz miał wyrzuty, że spędziła ostatnie lata życia sama, dziecko się wychowa bez więzi z tobą i będzie cię miało w pompie, a żona zmęczona wieczną nieobecnością sobie znajdzie gacha. Powodzenia xd
  • Odpowiedz
@anthoris Tak jak napisałem szwagier robi w fabryce jako zwykły pracownik i dostaje okolice 5k na rękę w okolicach Wrocławia więc ani to IT ani Warszawa, w czym można mieć wieloletnie doświadczenie i zarabiać tyle co przeciętny chłop z produkcji? Pytam całkowicie szczerze
  • Odpowiedz
@mirko_anonim no ale kto ci kazał to robić? Sam sobie ten los zgotowałeś. Zapłodniłeś jakąś Julkę będąc biedakiem, teraz zapierdzielasz na budowie, by potem się po robocie zajmować dzieckiem, i żyć w małżeństwie z martwą sypialnią ze zmęczoną kobietą. Wszystko przez ciebie.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @bazyli29391 Nie wiem jak robić 25k. Moja pensja jest uważane za bardzo dobrą.

@Tytanowy_Lucjan
Dziecko - jej baby fever, który po roku zaowocował u mnie poparciem tego pomysłu.
Dom - działka ze spadku i inne korzystne okoliczności, i ostateczna konieczność dobrania malutkiego kredytu a nie 600k jak na mieszkanie.
Matka do pracy nie wiem kiedy pójdzie. Rocczniaka nie da do żłobka, powrotu do aktualnej
  • Odpowiedz
Nie dostajesz wsparcia od swojej żony, przez co utknąłeś na jakimś tam pułapie. Teraz masz wybór, albo mówisz żonie, żeby w końcu zaczęła się przykładać do obowiązków, bo tego potrzebujesz, albo zmieniasz żonę, na taką, od której dostaniesz podstawowy pakiet, który pozwoli Ci rozwinąć skrzydła.
Bez tego będziesz dalej tkwił i się kisił, a frustracja prędzej czy później rozwali ten związek i przeleje się na dziecko.
  • Odpowiedz
@OmgLolWtf na wschodzie owszem. Tu jakaś zmowa jest między firmami z tej samej branży (logistyka/spedycja bez kierowców). Budżetówka to inna bajka. Awanse na stanowisku bez pieniędzy.
  • Odpowiedz