Wpis z mikrobloga

@ehhniestety:

możesz dostać informacje o tym że twój komentarz KTÓREGO NIE MOŻESZ ZOBACZYĆ zawierał coś czego nie wolno pisać
no ale nie możesz zobaczyć czego bo został już usunięty

brak
  • Odpowiedz
@ehhniestety: nikt nie panuje nad tym co robią pojedynczy moderatorzy. Czasami dostaną zjebki z góry ale nigdy, NIGDY nie potrafią się przyznać do winy publicznie. Powód to prawdopodobnie fakt, że nikt nie chce być moderatorem za nędzne pieniądze jakie oferują
  • Odpowiedz
@ehhniestety oni niby mają automat co cenzuruje przekleństwa, ale tych co nie mają w algorytmie to ręcznie moderują zamiast dodać tam do słownika czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ehhniestety: To mi skasowali ostatnio komentarz (pod pretekstem, że atakuje inne osoby), gdzie napisałem, że zamiast Lippy and Messy by dali Tabalugę, Smerfy itp a w spojlerze żartobliwie dodałem ch#je, ale za to takie zgłoszenie jak poniżej odrzucali ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tutejsza moderacja nie stała nawet obok rozumu, godności człowieka i logiki...
AtlantyQ - @ehhniestety: To mi skasowali ostatnio komentarz (pod pretekstem, że ataku...

źródło: Screenshot_1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@ehhniestety: xD skasowali komentarz
Zatem jeszcze raz:
Pytasz sie niepełnosprawnych umysłowo w stopniu lekkim, dlaczego są niepełnosprawni umysłowo w stopniu lekkim, choć w sumie z tym stopniem lekkim to bym się zastanawiał.
  • Odpowiedz
@hot_tomek

możesz dostać informacje o tym że twój komentarz KTÓREGO NIE MOŻESZ ZOBACZYĆ zawierał coś czego nie wolno pisać

no ale nie możesz zobaczyć czego bo został już usunięty


brak jakichkolwiek
  • Odpowiedz
Dokładnie tak jak piszesz, powinien być automat, wszystkich, którzy używają przekleństw, od razu banować, tak samo tych gimbusów od "xd", i całą resztę co im się popsuł alt oraz shift.
  • Odpowiedz