Wpis z mikrobloga

84 356,61 - 10,01 = 84 346,60

Baza odbyta. Jest dobre tempo i całkiem niezła forma. Saucony przekroczyły 700 km przebiegu i w zasadzie to nie mają większych oznak zmęczenia. Jedyny słaby punkt, jaki dostrzegam, to ten czerwony dynks od sznurówek, który sprawia wrażenie, że się przeciera. No i może podeszwa, która jest nieco wytarta, przez co na mokrej nawierzchni potrafię stracić przyczepność. Ale poza tym jest potencjał na 1000+ kilometrów. Czemu akurat przy 700 km to wrzucam? Hoki po 700 kilometrach nie dały rady...

#sztafeta #bieganie

Skrypt | Statystyki
Piter_Privisi - 84 356,61 - 10,01 = 84 346,60

Baza odbyta. Jest dobre tempo i całkie...

źródło: GarminConnect_20240717-174140

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cassiopei: Generalnie Triumphy są całkiem spoko w zasadzie do każdego treningu. Dobrze się robi zarówno biegi progowe czy interwały, jak też wolne long runy. Taki but do wszystkiego. Amortyzacja na początku może się wydawać dosyć specyficzna (przesiadałem się z Hoki Clifton 9, to miałem wrażenie, że podeszwa w Saucony jest "twardsza", choć nadal dobrze amortyzująca), ale po paru biegach szybko można załapać o co chodzi.
  • Odpowiedz
@Piter_Privisi: Pytam ze względu na to, że też mam podobne ratio wagi do wzrostu, a swojego czasu zastanawiałem się właśnie nad Triumphami. Finalnie nie zdecydowałem się na nie bo bałem się, że okażą się za miękkie jak w przypadku mojej krótkiej i niezbyt przyjemnej przygody z Nimbusami 25, ale z tego co piszesz to wydają się spoko opcją.
  • Odpowiedz