Wpis z mikrobloga

Po długiej przerwie Strajk Kobiet znów wychodzi na ulice. Na 23 lipca zapowiedziano protest. Organizatorki ogłosiły też nowe hasło, z jakim będą manifestowały.

Środowiska feministyczne zapowiedziały kolejny protest. Ogólnopolski Strajk Kobiet 23 lipca wyjdzie na ulice wielu miast, by zaprotestować przeciwko odrzuceniu projektu zakładającego dekryminalizację pomocy w aborcji oraz przerywania ciąży za zgodą ciężarnej do 12. tygodnia trwania ciąży.


Niech już nie wychodzą.

Ja chodziłem od samego początku, wycierałem twarz ludziom chusteczkami dekontaminacyjnymi i co? I figa z makiem, zamiast fajnego ruchu który mógł już wtedy PIS z siodła wysadzić bo ludzie byli autentycznie wkur**ieni to zrobiła się polityczna szopka.

Jeszcze później jaki mężczyzna otrzymałem mele na ryj od Lewicy

#neuropa #lewica #strajkkobiet #rozowepaski #aborcja #przemyslenia #bekazlewactwa
  • 2
  • Odpowiedz
@Satan_Was_a_Babyboomer: może i mężczyźni wspierali kobiety podczas strajków w sprawie aborcji ale za to kobiety niemal jednogłośnie poparły wysyłanie chłopaczków na obowiązkowe ćwiczenia wojskowe i front w przypadku konfliktu zbrojnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz