Wpis z mikrobloga

LA, czyli pierwowzór Los Santos właśnie tak wygląda w większości :P


@caru: Nie no, tak szczerze to Los Santos jest lepiej jak w prawdziwym LA. Przede wszystkim nie jest tak brudno, nie ma tylu śmieci i influencerów (chociaż w sumie to jedno) oraz bezdomnych. Poza tym jest znacznie mniejsza różnorodność samochodów jak u nas kiedyś duże fiaty, maluchy i polonezy tak tam teraz priusy i tesle.
  • Odpowiedz
masz rację, LA jest bliżej do miasta przedstawionego w GTA San Andreas ( ͡º ͜ʖ͡º)


@caru: Szczerze tak i nie. Chociaż kiedyś widziałem taki film/serial na YouTube z lat 90 jeszcze chyba z końcówki o pracy policji w Los Angeles klasyczek z kamerą na ulicy jak tam interwencje przeprowadzają i to wyglądało jak GTA akurat. LAPD i DEA wbiło jakiemuś typowi z drzwiami razem na
  • Odpowiedz
byłem w LA na kilka dni w tym roku, to jest 3. świat miejscami XD


@caru: Może jeszcze nie 3 świat, ale do wręcz idealnego obrazu kreowanego przez kilkadziesiąt lat w szeroko pojętej popkulturze bardzo dużo brakuje. Nie wiem czy też miałeś takie uczucie będąc tam na miejscu, ale LA przypominało mi trochę miejscami Polskę z początku lat dwutysięcznych gdzie mogłeś 5 lat później idąc tą samą drogą w tym
  • Odpowiedz