Wpis z mikrobloga

@KapitanONeil: Niech mi załatwia szarą myszkę z urzędu jak tacy mądrzy są to wtedy będę mieć. Może być sprowadzona z Japonii, Tajlandii itd. Ze się nie da poznać dziewczyny w tym kraju to nie moja wina jest i nie będę za to płacić. A jeśli taki podatek powstanie i będzie wyższy niż podany to możliwe że zrezygnuje z pracy.
  • Odpowiedz
Podwyżka podatku dochodowego dla bezdzietnych małżeństw, kawalerów i panien w wieku powyżej 25 lat (przy małżeństwie liczy się wiek starszego) w wysokości 10% rocznego dochodu przy zarobkach do 80 tys rocznie. Wzrost do 20% po przekroczoniu 90k, 30% po 100 tys i tak dalej.


@KapitanONeil: Jakiś wpływ na dzietność to będzie mieć, ale nie wielki, głównie podziała na bezdzietne małżeństwa, których nie jest dużo, natomiast zwiększy się szara strefa, ilość
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321:

@KapitanONeil: Niech mi załatwia szarą myszkę z urzędu jak tacy mądrzy są to wtedy będę mieć.

C!pa z przydziału dla wykopka! Powtarzam: C!pa z przydziału dla wykopka! Mi się należy seks jak każdemu człowiekowi!

Trzeba napisać ustawę - może dostanie się do sejmu jak się weźmiecie do k00py i pokażecie jaki to ogólnokrajowy problem :)))
  • Odpowiedz
akurat firmy i spółki by to w domyśle obejmowało tak jak kasę z akcji itp


@KapitanONeil: spokojnie ludzka kreatywność nie zna granic, można spółki, akcje przekzać/sprzedać członkowi rodziny, musiałbyś jeszcze zamknąć granice bo w przeciwnym razie wyjechało by kilka mln. mieszkańców w większości kobiet.
  • Odpowiedz
@KapitanONeil: Ja wiem, że sobie trollujesz, ale jedynym ratunkiem dla demografi jest obniżka podatków dla singli oraz ucięcie praktycznie wszystkich zasiłków i zapomóg dla dzieci w tym oczywiście 800+.

Wtedy demografia ruszy, bo demografia to zdrowie psychiczne kobiet, a te obecnie nie istnieje, Polki nie dowożą i nie da się z nimi stworzyć rodziny.
  • Odpowiedz
mniej Bezdzietnych emerytow


@KapitanONeil: za 30-40 lat, obecnie masz 9 mln emerytów i rencistów na 17 mln. pracujących z czego 1 mln. to obcokrajowcy.

Mniej osób pracujących w gospodarce = mniejsze PKB kraju i na głowę mieszkańca = spadek dzietnośći na kilka lat, do czasu poprawy koniuktury, co może nigdy nie nastąpić czego najlepszym przykładem jest Japonia, która stoi w miejscu od lat 90-tych.
  • Odpowiedz
Co będzie? Będą nowe podatki. Podatek od mieszkań, od samochodów od fotowoltaiki od korzystania z prywatnej służby zdrowia, może nawet od korzystania z platform streaming owych, Facebooka, X-a itp. Wszyscy będą mieć po równo i mało. Kontakt z człowiekiem będzie płatny. Wszelkie bezpłatne usługi będą zautomatyzowane ( roboty i Booty).
Sztuczna inteligencja z jej halucynacjami i błędami będzie ogarniać usługi publiczne opieka, policja, służba zdrowia itp. Dyskonty i transport też będą zautomatyzowane.
  • Odpowiedz
@KapitanONeil: jestem na wykopie od kilku lat, ale cały czas zaskakuje mnie "prostota" myślenia niektórych wykopków i wiarę w proste rozwiązania, spowodowana brakiem podstawowej wiedzy

dupa tam PKB bez odpowiedniej redystrybucji tylko bogacze się paşa


@KapitanONeil: sprawdż sobie wskażnik Giniego dla PL (oczywiście nawet nie wiesz co to jest)
  • Odpowiedz