Wpis z mikrobloga

Nadal będę nakręcał hype na te perfumy. 120 ml za 40 zł?! Kto to widzioł.
Otwarcie cytrusowe, ale szybko zapach przechodzi na typowe nuty Sauvage, tylko że w delikatny letni klimat.
Jeśli porównać je do legendarnego na tagu Cyrus Writera, to tam mamy intensywną smołę, a tutaj jest dużo delikatniej, grzeczniej z dużo lepszymi parametrami. Po godzinie Cyrusa prawie nie czuć, a tutaj nie musimy szukać na sobie tego zapachu, bo cały czas jest z tobą.
Do tego każda babcia się za tobą obróci, a mama będzie szukała dla ciebie partnerkę na całe życie. Z całego serduszka polecam. #perfumy
Nemesh - Nadal będę nakręcał hype na te perfumy. 120 ml za 40 zł?! Kto to widzioł.
Ot...

źródło: byblos-leather-sensation-woda-toaletowa-dla-mezczyzn-120-ml-226287

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Nemesh: A po co takie badziewie kupować? Wiesz co jest w środku? Strach na skóre nakładać, zaoszczędź na fajkach i snickerskach i kupisz sobie oryginalnego sauvage.
  • Odpowiedz
  • 0
@Alilo: ja mam nowszy i zostały go już resztki, bo trzeba psikać i psikać, aby było go czuć, więc musiałem poszukać alternatyw. Byblos nie jest taką siekierą, nie wali prosto w nozdrza, ale cały czas go czuć. Dałem dwa psiki koło 11, cały czas go na sobie czuję, nos się nie przyzwyczaja, więc chyba pozostaje kupić alternatywę, niż szukać starych batchy Writera
  • Odpowiedz