Wpis z mikrobloga

Nic mnie nie bawi jak Polakus-Sovieticus, który nie umie żyć gdy daje się mu wolną wolę. Aby był szczęśliwy potrzebuje zakazów i nakazów na każdym kroku. Inaczej popada w paranoję. Co dziwne za zachodnią granicą nikt nie potrzebuje takiego bata i można jeździć ile maszyna pozwoli.

A najbardziej mnie śmieszy pomysł ograniczania nowych aut do 150km/h gdy mój 30letni złom bez problemu dobija do 200km/h xD. Stara beemka pójdzie 230, stare porsche 260 xD Są nawet 40letnie mercedesy, które jadą 200+

#motoryzacja #bekazwykopkow #samochody
SzubiDubiDu - Nic mnie nie bawi jak Polakus-Sovieticus, który nie umie żyć gdy daje s...

źródło: serrrek

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: ten post to przykład jak największym kosztem spowodować najmniejszy możliwy wzrost bezpieczeństwa na drogach. Nawet nie muszę tłumaczyć czemu - wystarczy spojrzeć na ostatnie wypadki jak wyglądają, większość to stówka na zakręcie DK i drzewo / lub piesi na pasach
  • Odpowiedz
za zachodnią granicą nikt nie potrzebuje takiego bata i można jeździć ile maszyna pozwoli.


@SzubiDubiDu: To też absolutnie nie jest tak do końca, że można. Jak zaczniesz świrować pawiana cytując wąsatego bohatera pewnego serialu to bardzo szybko będzie stop! polizei follow me i ci każą zjechać zazwyczaj na jakiegoś stopa/stację benzynową trzepiąc ci jeszcze samochód na każdy możliwy sposób i ciebie.
  • Odpowiedz
A najbardziej mnie śmieszy pomysł ograniczania nowych aut do 150km/h gdy mój 30letni złom bez problemu dobija do 200km/h xD.


@SzubiDubiDu: Może ktoś mnie oświeci, ale nie rozumiem w jaki sposób niby takie ograniczenie miałoby jakkolwiek poprawić bezpieczeństwo. Po pierwsze co najwyżej doprowadzi to do sytuacji gdzie będą ganiać ludzi za zdejmowanie takiego ograniczenia jak za kręcenie liczników, po drugie jest pewne grupa ludzi która przy tych 150 km/h też
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: najlepiej dawać jak najwięcej zakazów, a ludzie którzy chcą sobie kupić auto, którym pojadą do pracy, a w weekend zabiorą je poszaleć na torze, #!$%@? z nimi.
  • Odpowiedz