Wpis z mikrobloga

#bmw #g26 #motoryzacja #samochody #bagaz #podroze #dzieci #wozki

Cześć,

Będę chciał kupić bagażnik dachowy do BMW g26. Myślałem nad oryginałem ale po rabatach to i tak dużo pieniążków (5800 za komplet z boxem 520l) więc myślałam nad jakimś thule albo czymś innym. Czy muszę kupić pasujące poprzeczki do mojego auta a potem dowolny box i będzie ok? Czy polecacie coś konkretnego? Niestety mimo prawie 500l ustawowego bagażnika bliźniaczy wózek mnie pokonał
jaavi666 - #bmw #g26 #motoryzacja #samochody #bagaz #podroze #dzieci #wozki 

Cześć,
...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Philosohero niestety nie wchodzi w grę na ten moment zmiana auta, ale jeżeli bym miał zmieniać to właśnie na g31 (chcoiaz szczerze nie jest aż tak dużo więcej miejsca w bagażniku jak po zdjęciu półki w g26) ponieważ u mnie w g26 jest głębsza podłoga a w g31 chyba płaska
  • Odpowiedz
@jaavi666 poprzeczki nie muszą być dedykowane. Polecam polskie firmy: Aguri do belek i Taurusa do Boxa. Sporo taniej (box za połowę Thule) i jestem mega zadowolony po paru latach
  • Odpowiedz
  • 0
@Golfinho: Dzięki, podjade stacjonarnie do Taurusa bo maja u mnie w miescie punkt, widzialem fajny bagaznik taurus + belki Yakima za lacznie 3400 zł (vs 5800 co aso proponuje)
  • Odpowiedz