Wpis z mikrobloga

Nie pisze tego postu w obronie pieniedzy oskarkow i normikow co sie na to nabierają. Pisze to aby scamerowi utrudnic scamowanie.
Czaicie ze chlop odkupił kilkanaście kont na wykopie - następnie zadał na nich jedno pytanie dotyczące gdzie moze kupic narkotyki. Po jednej minucie odpisuje ze swojego drugiego konta założonego wczoraj @zwariownaymarcinek i wysyla link do telegrama. To oczywiście prymitywny scamer który strasznie długo musiał myśleć nad takim oczywistym pomyslem jak nie reklamowanie wprost a udawanie ze ktos inny pyta aby samemu sobie odpowiedziec. Ale na to ze puste konta pomimo dlugiego stażu i odpowiadanie po minucie wcale nie bedzie podejrzane nie wpadł XDDDDDDDDDDDD

#narkotykizawszespoko #scam #wykopjointclub #marihuana
placzek - Nie pisze tego postu w obronie pieniedzy oskarkow i normikow co sie na to n...

źródło: Zrzut ekranu 2024-07-17 023818

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
swoja droga powinno sie dojsc do ludzi co te konta sprzedali bo to giga by ułatwilo rowniez dojscie do tych scamerow.
btw nawet nie wiecie ile pieniedzy oskarkow i normikow zostalo w ich kieszeniach dzieki mnie bo tocze od lat walke z tym pasożytem nie tylko na wykopie
  • Odpowiedz
  • 0
@pyszniarz: jesli nie jest to zart to znaczy ze to jest twoje oficjalne konto panie scamerze
nie miales prawa nic od niego kupic poniewaz dopiero kilka godzin temu to sie pojawilo. zadna paczka w takim czasie by do ciebie nie doszla i nie moglbys potwierdzic legitnosci. na to ze puste konta i odpowiedz w 1min jest podejrzane rowniez nie wpadles
Ale wiadomo ty przeciez wczesniej tego telegrama znales right? XDD
  • Odpowiedz
  • 0
@420_enjoy: Dałem ewidentne dowody i ty piszesz ze to nie są dowody tylko domysły. Mam ci jeszcze pokazać metadane plików ktore wstawiasz na tego obsranego telegrama? I jakie mają metadane plików mają te podobno od "klientów"? XDDD
  • Odpowiedz
  • 0
Człowieku chcesz się zajmować takim biznesem a nawet exifu z pliku nie potrafisz usunąć. I jeszcze na takie iście kretyńskie sposoby na reklame wpadasz które w twojej głowie są 200iq
  • Odpowiedz