Wpis z mikrobloga

Wróciłem se do giereczki po 14 latach przerwy. Założyłem konto 19 czerwca, uni ma parametry eko x8, floty x5, 70% rozbitych statków na PZ. Czyli dosyć szybkie.

Jak widać punkty i rozwój bardzo szybko lecą, bo własnym sumptem bez żadnych dotacji surki wbiłem 10kk nie grając nawet pełnego miesiąca.
Głównym motorem napędowym jest klasa odkrywca i ekspedycje. W ogóle nie farmię graczy tylko puszczam floty na ekspy ile się da (nie gram jak maniak, z 5 razy dziennie puszczę te ekspy). Stawiam eko ktore bardzo dobrze oddaje na mnożniku produkcji x8 i masie bonusów które wpadają (planeta na pozycji 8 ma +35% do produkcji metalu, z import-export codziennie jakiś boosterek typu +20% na tydzień wyciągam (za surowce, nie pieniądze!), powoli też mi się stackują bonusy form życia. Formy życia niedawno dodali do gry, jest to zupełnie nowa ścieżka budynków i badań które rozwijasz oddzielnie na każdej planecie. Ja idę full w eko, ale są różne - można sobie wzmocnić flotę albo znacznie przyspieszyć badania.

Jeśli chodzi o pay2win to dorzuciłem 100 PLN na pakiet oficerów na 3 miechy. Tylko to. Te kilkanaście lat temu też rzucałem kasę, w końcu byłem TOP 1 xD Bardzo dużo tych bonusów typu dodatkowe sloty ekspedycji, pola planet, moonów, boosterów surki wyrywam z nagród - gdzieś co tydzień jest albo event logowania albo event nagród. Gdzie za darmo przytulam fanty warte setki PLN przeliczając na antymaterię.

Teraz na top1 nie ma szans, ma 30x więcej punktów ode mnie, bo wrzucił w #!$%@? siana na pakiety surowców (niestety - da się je kupować za pieniądze bez ograniczeń, przez co taki top 1 ma milion punktów w pierwszym dniu nowego Uni). Ale i tak mi się gra nieźle. Sojek zgrany, aktywni gracze, uni młode więc jeszcze jest kogo atakować i złomować.

Ale i tak jestem zadowolony z nostalgia tripa. Spodziewałem się, że będzie kicha a tu jednak miło mnie gierka zaskoczyła jeszcze.

#ogame #staregry #gry
Antorus - Wróciłem se do giereczki po 14 latach przerwy. Założyłem konto 19 czerwca, ...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli chodzi o pay2win to dorzuciłem 100 PLN na pakiet oficerów na 3 miechy.


@Antorus: polecam plucie na p2w a nie finansowanie tego bagna
  • Odpowiedz
Miałem świetny klan na uni4. To było jakieś 2x lat temu? Nastawianie budzika na 2 w nocy bo flota z FS wracała. Jakiś rok temu założyłem konto, pograłem chwilę i wyłączyłem. Już nie to samo. Zostają wspomnienia.
  • Odpowiedz
  • 1
@GregorGW96: klasa odkrywca to podstawa, żadna inna się nawet nie zbliża.

ciśnij ekspedycje ile wlezie, flota złożona głównie z transporterów, ale warto dodać 1 niszczyciela, 1 pioniera i 1 sondę (więcej nie trzeba, po prostu musisz je dać żeby ztriggerować możliwe nagrody). Niby piszą żeby wysyłać po 2500 DT ale nie trzeba aż tyle, bo event z taką ilością surowców wpada tylko raz na 100 (1% szansy).

Na planecie zainwestuj
  • Odpowiedz