Wpis z mikrobloga

Uwielbiam tą gówno firmę #apple

Jeżeli nie możesz się zalogować na konto to musisz napisać do supportu, do którego można napisać tylko po zalogowaniu xD
Jeżeli chcesz wyzerować pytania zabezpieczające to musisz odpowiedzieć na pytanie zabezpieczające, które było przy zakładaniu konta xD

#apple #gorzkiezale
  • 8
  • Odpowiedz
@jutokintumi: w Polsce płacisz podatek dochodowy od wypłaty, kupujesz samochód i znowu płacisz podatek PCC od zakupu, a jak ten samochód był nowy to też ktoś zapłacił podatek od jego zakupu, do tego sprzedawca który Ci sprzedał auto, też płaci podatek od sprzedaży. Do tego gdy podasz zbyt niską kwotę zakupu, to urzędnik może według swojego "katalogu" go podwyższyć.

Apple przy tym to nic.
  • Odpowiedz
Jeżeli chcesz wyzerować pytania zabezpieczające to musisz odpowiedzieć na pytanie zabezpieczające, które było przy zakładaniu konta xD


@jutokintumi: Rozumiem, że według twojej logiki pytania zabezpieczające nie powinny... zabezpieczać? xD
Jak się zapomina to już twoja wina. Zapomnisz np klucza 2FA podpiętego do usług to też będzie twoja wina i nikt ci nie pomoże.
  • Odpowiedz
  • 0
@zimowyporanek: standardem to jest potwierdzenie logowania na tel., drugim adresie e-mail lub lub kontakt z supportem. Żadna poważna firma nie używa zabezpieczeń na zasadzie, odpowiedz "kim chciałeś być w dzieciństwie?" xD
  • Odpowiedz
@jutokintumi: ja hasla nie zapomnialem nigdy ale zawsze na kazdej stronie gdy chcą odpowiedź na pytanie zabezpieczające to wpisuje mniej wiecej coś takiego "aksdjkhfa8s9df08h382h98j3of2[3[pod3@^%@^#". Nigdy nie znam tych odpowiedzi bo nigdy nie potrzebuję tych pytań używać. ALE

Kilka lat temu chciałem włączyć 2FA na koncie apple. Haslo oczywiście znałem ale trzeba było znać odpowiedzi na te zabezpieczające.

Zadzwoniłem na support powiedziałem jak jest. Wypytali trochę o ostatnio używane urządzenia itp
  • Odpowiedz