Wpis z mikrobloga

Rowerzyści jak tak im zależy na jeździe po każdej możliwej drodze nawet jak jest obok ścieżka, to powinni mieć obowiązek jakiejś formy rejestracji/identyfikacji jak samochody. Wjedzie taki w czyjeś auto bo przecież czerwone światło jest dla samochodów a nie dla niego i jak odjeździe to zostajesz z porysowanym autem w najlepszym przypadku i się martw.
#pedalarze #bekazrowerzystow #samochody #niepopularnaopinia
  • 18
  • Odpowiedz
Rowerzyści jak tak im zależy na jeździe po każdej możliwej drodze nawet jak jest obok ścieżka, to powinni mieć obowiązek jakiejś formy rejestracji/identyfikacji jak samochody.


@Pawcio_cukierek: Śmieszne, może po prostu trzymaj przepisową odległość 1,5 metra od takiego rowerzysty. Inną sprawą jest to, że powinno się skończyć z tą totalną patologią którą są rowerowe karty które i tak nic nie dają a osoba która takowe zdaje zazwyczaj i tak przepisów nie
  • Odpowiedz
@Pawcio_cukierek Nie no co ty, on robi zyciówkę na beztlenowym, ON TRENUJE! Chcesz czegokolwiek wymagać od nadludzi którzy nigdy nie chorują bo trenują, oraz są najwydajniejszą formą życia?
typ53B - @Pawcio_cukierek Nie no co ty, on robi zyciówkę na beztlenowym, ON TRENUJE! ...
  • Odpowiedz
@Cztero0404 ale jak Ty chcesz trzymać przepisową odległość jak oni przejeżdżają na czerwonym i mogą walnać samochód w jego bok swoim frontem? XD Samochody mają wtedy na środku skrzyżowania się zatrzymać żeby przepuścić szanowanego pana pedalarza czy co? XD
A karty rowerowe są dla osób poniżej 18 r.ż. chcesz żeby dzieci poruszały się rowerami bez znajomości podstawowych przepisów?
  • Odpowiedz
@typ53B złoto, najlepsze jest to że oni wymagają tego 1.5 metra odstępu ale gdy jest jakiś korek albo właśnie czerwone to nie przeszkadza im przeciskać się 10 cm od samochodu byle dojechać do samej sygnalizacji xD
  • Odpowiedz
@Pawcio_cukierek:
1. Te karty rowerowe to w większości fikcja a dzieciaki i tak nie znają przepisów
2. Nie żadne per oni bo ja rowerem już dawno nie jeździłem a całkiem spora część ludzi jeżdżących autami zachowuje się jak święte krowy nie zwracając uwagi na rowerzystów właśnie, pieszych czy inne samochody nawet.
  • Odpowiedz
Może naucz się polskiego zanim będziesz kogoś poprawiać xD


@Pawcio_cukierek: Nie przyszło ci może do głowy, że specjalnie piszę w pewien sposób ponieważ bawi mnie bardzo to jak przychodzi taki pan polonista i się czepia o byle gówno czując wyższość a samemu kończąc zdanie ''xD'' nie kropką? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404 dokładnie w tym miejscu

Nie żadne per oni bo ja rowerem już dawno nie jeździłem


Gdzie forma "oni" jest poprawną formą kiedy mówię o rowerzystach nie zaliczając do nich Ciebie. Gdybym zakładał że jesteś rowerzystą użyłbym "wy".
Ty się o to PIERWSZY przyczepiłeś a to Ci napisałem żebyś się doedukował a teraz odwracasz kota ogonem XD. Jak chcesz kogoś poprawiać to sam pisz poprawnie eot.
  • Odpowiedz
najlepsze jest to że oni wymagają tego 1.5 metra odstępu


@Pawcio_cukierek: Biorąc pod uwagę, że byłem jedyną osobą piszącą tutaj o 1,5 metra to na pewnie niemiałeś mnie na myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404 tak, nie miałem Ciebie na myśli. To nawet nie była odpowiedź do Ciebie. W swojej odpowiedzi nawet można powiedzieć że założyłem że jeździsz samochodem XD

jak Ty chcesz trzymać przepisową odległość jak oni przejeżdżają
  • Odpowiedz