Wpis z mikrobloga

@VIAJPI: Nawet w czasach techbazy paru kolegów [których poznałem w podstawówce] mnie zapraszało na domówki, picie etc. ale jestem na tyle cichy i spie...ny że już nikt nie utrzymuje ze mną kontaktu bo z takim #!$%@? się nie da. Aspołeczność poziom zenitu.
Po za tym to jedną dziewczynę poznałem jak miałem 16 lat [ona rok młodsza] i weszliśmy w taki związek internetowy [zakochałem się w niej w #!$%@?, potrafiliśmy gadać
  • Odpowiedz
@VIAJPI: Chodziłem właśnie! Z paroma koljegami co grałem w minkraft z dekadę temu po lekcjach żeśmy walili wódę i browary! ( ͠° °) Nieraz nie dwa we własnych rzygach łbem lądowałem czy sobie łeb rozwaliłem po pijaku [głównie w wieku 18/19 lat].
Ale już nikt od ponad roku się słowem nie odzywa na jakichkolwiek komunikatorach, w realu to w ogóle, spierdox to spierdox, po prostu
  • Odpowiedz
@VIAJPI: Ale z nimi to ch00y najbardziej sobie pluję w brodę że nie próbowałem z tą koleżanką wspomnianą, może by coś wyszło bo mieliśmy sporo wspólnego, no ale #!$%@? mi w #!$%@? oczywiście, #!$%@? zero ehhh
  • Odpowiedz
@Polishdoomer02: eh to lipa rozumiem co czujesz a sam probowales sie do nich odzywac? Bo ja np mam taki problem ze jak ktos pierwszy sie nie odzywa to ja tez bo nie chce sie narzucać i w ten sposób sporo znajomości poszlo sie #!$%@? xd
  • Odpowiedz