Wpis z mikrobloga

  • 1
@Atari_65XE: tu masz rację, a przynajmniej Trump tak mówi/sugeruje. Niestety rozwalenie NATO to pogrążenie wpływów USA wszędzie na świecie i będą skazani na izolację samych siebie. Nie wiem czy to takie rozsądne z jego strony. No i ktoś musi też b--ń od USA kupować, a najchętniej robią to sojusznicy, których raczej nie chce tracić. Myślę, że raczej zmusi pozostałych w NATO do wydawania minimum 2% na obronność i wskaże na
  • Odpowiedz
@FCK to podejście do NATO u niego popieram, natomiast jego podejście do putinow, kom dzon unów już niekoniecznie, z niego jest prostacki biznesmen, tak jak Musk może chcieć doprowadzić do zawarcia pokoju z Putinem kosztem Europy, zwłaszcza wschodniej, to krótkowzroczność, pomijając naszą sytuację, to też krótkowzroczność z punktu widzenia USA, bo nie robi się deali z tyranami, bo zawsze będziesz z ich punktu widzenia frajerem
  • Odpowiedz
tak jak Musk może chcieć doprowadzić do zawarcia pokoju z Putinem kosztem Europy, zwłaszcza wschodniej


@Atari_65XE: lepiej żeby Rosja zabrała trochę ukrainy niż żydzi się tu z Izraela przenieśli i zaczęli tworzyć swój kraj w EU kosztem Ukrainy

bo nie robi się deali z tyranami, bo zawsze będziesz z ich punktu widzenia frajerem


@Atari_65XE: dokładnie, dlatego trzeba olać żydków i ich plan
  • Odpowiedz
@Atari_65XE: to samo moge powiedzieć o Tobie, ale jednak zachowam klasę w przeciwieństwie do ciebie.

Eh, przypomniałeś mi jak to było mieć 12 lat i wierzyło się w to co mówili starsi a tym bardziej panowie w garniturach w TV :)

Dzięki stary, poczułem się znowu młodo <3
  • Odpowiedz