Wpis z mikrobloga

Ciekawe ile osób z tego tagu nie ma nawet 10k odłożone na wkład własny w razie w, ale #!$%@? tu codziennie żale, że mieszkania za drogie

#nieruchomosci
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WielkiPowrut88: ja jestem w top 3% najlepiej zarabiających w PL, wychowałem się w domu gdzie zarobki były 10x tyle co zwykły kowalski i jestem dusigroszem..chyba to z domu wyniosłem trochę bo rodzice nie pochodzili z bogatych domów więc nie wydawali kasy bez sensu choć mieli dużo.
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88 @zonobijca albo #!$%@? półtorej miliona za 70 metrów stanu deweloperskiego to niekoniecznie jest coś co wielu z was uważa jako nobrainer i trzeba brać bo to w końcu betonowe złoto. mówię za siebie, gdzie jestem młody i nie miałem możliwości kupić mieszkania przed 2023. nonstop zapominacie o nowym pokoleniu spadkowiczów, którzy albo dopiero weszli na rynek pracy albo od niedawna zarabiają większe pieniądze i na start dostali na ryj
  • Odpowiedz
@wygryw50k: Ale ubrać od czasu do czasu lepiej niż w łaszki w pepco to by się mogli panowie wielcy programiści ( ͡° ͜ʖ ͡°) O kupnie mieszkania to nie wspominam bo przecież najem w takiej sytuacji jest bardziej opłacalny
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88 akurat ja pieniędzy na ciuchy, elektronikę czy szeroko pojęty hedonizm nie przeliczam a i tak odkładam z 3/4 procent wypłaty. najem mam obecnie po taniości i jest to mniej niż 10 procent moich dochodów, bardzo mi na nim komfortowo więc nie spieszy mi się
  • Odpowiedz
Ale ubrać od czasu do czasu lepiej niż w łaszki w pepco to by się mogli panowie wielcy programiści


@WielkiPowrut88: przepraszam bardzo - a po co?

Mamy wspaniałe małżonki i dzieci.
Jesteśmy przed biurkiem komputera, a nie w Operze Narodowej.
  • Odpowiedz
przepraszam bardzo - a po co?


@patryk_66: Nie wiem, żeby może jakość się prezentować i nie śmierdzieć? Już nawet o wygląd nie chodzi, ale te tanie koszuleczki to po jednym praniu się na ścierę do podłogi nie nadają. A że z plastiku są to i dezodorant nie pomaga.
  • Odpowiedz