Wpis z mikrobloga

@Cukrzyk2000: Źle zrobiłeś, było położyć patelnię by równiutko dotykała kamienia, zostawić ją na godzinkę i potem wbić masełko i jajko i w 15 min masz jajecznicę która wygląda. Wiem bo z ziomkami tak robiliśmy, to co pokazałeś według mnie marny efekt
  • Odpowiedz
Szanuje Mirku , jechać z tymi świniami dla których liczy się tylko to ile przytuli za to że mu hehe znajomy zrobi kostkę po taniości a resztą podzielą się pod stołem.
  • Odpowiedz
@apeee: wyborny pomysł. W Poznaniu postanowili kilka lat temu posadzić rozchodnik na wiatach przystanków, żeby te blaszane dachy się tak nie nagrzewały. Może i niegłupi pomysł. Ale już stwierdzenie, że dzięki temu na przystankach zimą będzie cieplej o 3-5 stopni i że będzie to oczyszczało powietrze (stojąc w sąsiedztwie sporych parków) to już niezłe jaja.
tangens_kutangens - @apeee: wyborny pomysł. W Poznaniu postanowili kilka lat temu pos...

źródło: image00028

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
aż zrobiłem małe zestawienie z całej Europy - wszędzie główne place albo rynki w starych miastach są praktycznie cały wybetonowane.


@kwark64 Z całym szacunkiem do Łęcznej, ale jak ją porównać do pl. śŵ. Piotra albo rynków głównych miast Europy.
  • Odpowiedz
@Hellicon:

Generalnie ludzie lubią jeździć i parkować.


To lepiej #!$%@? ratusze, kościoły restauracje i puby z centrów miast. Będzie więcej miejsca na parkowanie.

Samochodziarze to stan umysłu. XD
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000 Ja tam nie znam placu omawianego ale klasyką w naszym kartonstanie jest to, że betonuje się cały rynek gdzie są jakieś urzędy i sklepy i nie robi się parkingu albo śmiesznie mały z opłatami.
  • Odpowiedz