Wpis z mikrobloga

@drivent: kolejny dowod ze oni nie kumaja co robia zle. Widac ze mily, walczy sobie z kacapstwem z flaga swojego oddzialu, ktora niestety symbolizuje tez mordy na Polakach i gdyby o tym wiedzial to by tego nie zrobil
  • Odpowiedz
@drivent: Już pomijając ten nieformalny miks banderowskiej flagi z nazwą istniejącej jw ukr SOF-u, to szczycenie się wejściem na Rysy przez Specjalsa to przecież trochę wstyd. Rysy to banalna góra - choćby w porównaniu z Kozim Wierchem - na którą ja wszedłem mając 15 lat i nic z tego nie pamiętam więc wielkich emocji tam nie przeżyłem.
  • Odpowiedz
@Thorkill: to herb, flagi sobie robia wedlug uznania a ze czerwono czarne kolory to u nich patriotyzm i walka glownie z kacapstwem z ktorym wlasnie walcza, to taka sobie zrobili
  • Odpowiedz
@drivent: Skąd ta fotka? Prześlijcie ją razem z kontem z którego pochodzi do OMZRIK niech działają. W końcu się do czegoś przydadzą oprócz wyciągania kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Thorkill: Kozi z Piątki bezpośrednio jest akurat łatwiejszy niż Rysy ze Słowacji. No chyba że zaczniemy porównywać inne trasy poza najłatwiejszymi. Choć pewnie Kozi z Piątki przez Kozią Przełęcz będzie faktycznie trudniejszy niż Rysy od Morskiego Oka ;)
  • Odpowiedz
Choć pewnie Kozi z Piątki przez Kozią Przełęcz będzie faktycznie trudniejszy niż Rysy od Morskiego Oka ;)


@3kaski: Oczywiście powyżej miałem na myśli trasę na szczyt Rysów od strony Morskiego Oka. Od strony Słowacji nigdy nie wchodziłem, ale słyszałem że jest dużo trudniej.
  • Odpowiedz
  • 1
@Thorkill: Od słowackiej jest banał - jedno miejsce z łańcuchem (przebudowane kilka lat temu na jakieś schody, drabinki i nie wiadomo co).
  • Odpowiedz