Wpis z mikrobloga

#podroze #wczasy #podrozowanie

Mirki, jaki byście polecili kierunek we wrześniu? Aby było tanio i w miarę bezpiecznie. Nigdzie nigdy nie byłem, więc coś łatwego. Pewnie szukałbym jakichś ofert LastMinute (7 dni w cenie 1000-1500 zł). PS. czy w pojedynkę warto jechać?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chicane: warto jechać w pojedynke. Z biurem nie warto.
Z kierunków dla początkujących to wszędzie jest łatwo, pytanie czy bardziej Ci zależy żeby było bardzo łatwo czy bardzo tanio?
Bardzo łatwo będzie we Włoszech i w Grecji, wszędzie oznaczenia dla turystów, wszędzie zapłacisz kartą, dogadasz się po angielsku z prawie każdym.
Bardzo tanio będzie w Albanii, w Gruzji, nieco drożej ale wciąż bardzo tanio w Bułgarii.
  • Odpowiedz
@Chicane to ja odpowiem na ostatnie. Jeżeli dobrze czujesz się we własnym towarzystwie, to leć, nie oglądaj się. 7 dni bajlando, robisz co tylko chcesz, nie ma niczyich humorków, narzekania, dram
  • Odpowiedz
@Chicane: +-1500zł i 7 dni w Bułgarii na złotych piaskach all inclusive w 3-4* idzie znaleźć, najlepiej szukaj przez te tanie biura podróży (exim toura, coral travel albo wakacje.pl)
Na własną rękę najtaniej wyjdzie, liczyłem ostatnio to Chorwacja 4noce w fajnym standardzie bez jedzenia idzie za 600-700zł ogarnąć z lotami itd
Chociaż na pierwszy raz jednak wybrałbym jakiekolwiek biuro podróży
  • Odpowiedz