Wpis z mikrobloga

@saakaszi: STRZELAĆ DO KAŻDEGO KTO ZŁAMIE PRAWO PRZEKROCZENIA KRESKI NA MAPIE!
O, złodziej rozkradał majątek narodowy, ustawiał prace prokuratury żeby nie zostać złapanym, pośrednio zaszkodził każdemu potrzebującemu, kto nie dostał kasy z FS bo ta poszła do Rydzyka? Nie no, to trzeba na spokojnie, HALO PO CO GO ŁAPIECIE, O JEZU, O #!$%@? TORTURY
  • Odpowiedz
Romanowski mówił, że sam się zgłosi do prokuratury złożyć wyjaśnienia, a oni zrobili ustawkę z kamerami i wzięli za fraki jak jakiegoś narkotyowego bosa.

@gineer: działali zgodnie z prawem, jakie ustanowił pis.
Nie wiem, czemu ministra mieliby traktować jakoś inaczej, niż każdego innego podejrzanego obywatela.

Jak dostałem tydzień odsiadki za jakąś niezapłaconą w całości grzywnę, to też mnie zawijali z domu jak jakiegoś bandziora.
Przed PiSem w takich sytuacjach po prostu dostałbym informację, że w tym i tym dniu mam się sam zgłosić w
  • Odpowiedz
@saakaszi: z tego co mi wiadomo to od początku mówili że sa jak najbardziej za uchylenie immunitetu i pociągnięciem go do odpowiedzialności, ale że to jest sprawa oparta na dokumentach, więc nie widzą sensu aresztowania bo prokuratura ma już zgromadzony cały materiał dowodowy, więc możliwisci mataczenia sa żadne.
  • Odpowiedz
Romanowski mówił, że sam się zgłosi do prokuratury złożyć wyjaśnienia


@gineer: a to spoko, jak pisowiec coś mówił to musi tak być, wiadomo że zawsze mówią 100% prawdy XD
  • Odpowiedz