Wpis z mikrobloga

@Musze_wygrac_zycie

Zmiany klimatu to problem dla natalistycznego motłochu i to najwyżej dla nich powinno być nielegalne. Antynataliści jak najbardziej powinni mieć możliwości korzystania z paliw kopalnych lub wypłacane rekompensaty za wzrost kosztów życia od natalistów. Jak tam? Napędzany przez bezmózgie siły fizyczne świat nie daje się układać tak jakby chcieli tego eko-oszołomy? Tak sie składa, że OZE nie dają rady bez magazynów mocy, a magazyny są nadal bardzo drogie. Nie ma
kopawdupeswiniom - @Muszewygraczycie

Zmiany klimatu to problem dla natalistycznego m...

źródło: z29369116AMP,17-01-2023--Lutzerath--Niemcy--Greta-Thunberg-zatr

Pobierz
  • Odpowiedz
całkowicie niezbędna do funkcjonowania świata rzecz powinna być nielegalna


@frutson: jak niezbędna? Ona nie ma samochodu i sobie radzi, a bolty i ubery na gazie jeżdżą, to jak niezbędna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@G06DbT: Dobrze wiedzieć, plastik też podobno sprawia masę problemów, a czy jest oprócz tego niezbędny? Pytanie do tych co się znają
@P35YM1574
Podobno elektrownie wiatrowe, wodne, słoneczne, atomowe? Co jeszcze jest potrzebne do niezagłodzenia ludzi? Pytam, bo nie wiem
@frutson
Czemu jest niezbędna i nie można zastąpić czymś innym? Bezemisyjnym jak to mówią?
@kopawdupeswiniom
Ale Ty wiedz, że antynatalizm to polega na tym, że się nie rozmnażasz,
  • Odpowiedz
podobno, nie wiem, czemu itd. itp.

@Musze_wygrac_zycie: Jak chcesz to już teraz możesz umrzeć z głodu, zimna lub braku lekarstw. Tylko proszę nie mieszać normalnych ludzi w swoją chorobę psychiczną lub ignorancję, nie wiem co gorsze.

mordowaniu ludzi upałami, suszami itp.

Czyli jednak nierówno pod kopułą.
  • Odpowiedz
@awres:

Obecnie wchodzimy w ciepły okres na ziemi.

Naukowcy twierdzą, że gdyby nie ekstra emisje gazów cieplarnianych dodawane do atmosfery przez człowieka to by się powoli ochładzało, aż do następnej epoki lodowcowej.
  • Odpowiedz