Wpis z mikrobloga

@damian101: Nie chce ci psuć narracji ale to nie jest jakieś niespotykane że ludzie w SS nie wygląda sylwetkami jak Grecki bóg. Myślę że najlepszą ochrona USA ma większe rozeznanie i kompetencje niż Wykopek z tagu przegryw
sznapix - @damian101: Nie chce ci psuć narracji ale to nie jest jakieś niespotykane ż...

źródło: 1000001707

Pobierz
  • Odpowiedz
@sznapix: twoja stara jest nie tak debilu. Może to jest nie tak że jakaś stara gruba baba robi za ochroniarza czyli pracownika fizycznego szybkiego silnego wyszkolonego tymczasem mamy do czynienia z jakimś podstarzałą idiotką i poczytaj sobie dokładnie jak relacja z tego ataku wyglądała i jaka była reakcja mężczyzn ochroniarzy jaka reakcja kobietę ochroniarza która zamiast zareagować szybko i odpowiednio to sama wpadło w panikę i zamiast zasłaniać osobę za
  • Odpowiedz
@sznapix: tak tak kobieta ktora ma 160 cm wzorstu napewno jest kompetentna do chronienia mezczyzny ktory ma z 185 wzrostu XD juz nawet nie chcialo mi sie wspominac o tym ze te baby nie umialy schowac broni i wygladaly jakby byly w szoku, jedna baba nawet sie schowala za trumpem i innymi ochroniarzami zamiast go oslaniac kiedy byl na ziemi XD to jest zalosne ze takie #!$%@? zyciowe jak ty
damian101 - @sznapix: tak tak kobieta ktora ma 160 cm wzorstu napewno jest kompetentn...

źródło: GSd0vLxWIAAc1um

Pobierz
  • Odpowiedz
@damian101: Nawet nie sprawdzałem twojego profilu po prostu strzeliłem ale widzę że zgadlem. Myślę że jak napiszesz do SS z twoimi uwagami to chętnie wezmą pod uwagę takiego specjalistę jak ty.
  • Odpowiedz
  • 4
@damian101: taki zresztą tez był mój kontekst tego zdjęcia kompetencje pracowników świadczą o kompetencjach ich zatrudniającego szefowa postawiła na poprawność polityczną zamiast na kwalifikacje do pełnionych przez jej pracownika funkcji
  • Odpowiedz
@Gabaryt: znaczy jeśli chodzi o sam wygląd to pasuje na takie stanowisko, sporo tych agentów jest z nadwagą, niezadbanych, dodatkowo ta baba wygląda jak chłopczyca taka, jakieś tam testy musiała przejść
  • Odpowiedz