Wpis z mikrobloga

Tak absolutnie serio, to nie chcę sobie nawet wyobrażać co by się teraz działo w Ameryce, gdyby ta kula poleciała kilka centymetrów w prawo...

Trump zamordowany nie na konferencji, nie przy wsiadaniu do auta strzałem pod żebro, ale centralnie kulą w łeb gdy stoi na mównicy otoczony przez zwolenników, ze wszystkimi kamerami skierowanymi na niego. Ładunek emocjonalny dla jego zwolenników w takim przypadku byłby wręcz niewyobrażalny.

#polityka #usa #trump #biden #wojna #wybory #zamach
Amatorro - Tak absolutnie serio, to nie chcę sobie nawet wyobrażać co by się teraz dz...

źródło: trump-assassination-2024-07-21a559e09d9f9b5842317b9659815894

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Amatorro: jak by ktoś rzeczywiściście chciał i zorganizowałby zamach na Trumpa bez jego wiedzy to pierwszy urwałoby Trumpowi łeb a odlamki zabiły lub zraniły postronnych ale offtopując od tej ustawki Trumpa by zrobić z siebie męczennika to gdyby faktycznie z------o Trumpa to w USA wybuchłoby coś w stylu wojny domowej społeczeństwo jest mocno spolaryzowane między czarnym a białym. Trump założył sektę w której na serio wierzy się że jest kimś
  • Odpowiedz
@Amatorro: Wybuchłby chaos, zaczęłyby się oskarżenia jednych na drugich, na jego miejsce mógłby wskoczyć ktoś jeszcze bardziej radykalny. A na Kremlu otwierano by szampany. Zresztą patrząc na stan mentalny ludzi w wylęgarniach chudów, pokroju 4chan, to zapewne nie ostatnia taka akcja.
  • Odpowiedz
  • 0
Co się pytam znajomych z zagranicy to mówią że na zachodzie o wojnie prawie w ogóle się nie mówi


@Skorvez_957_: Tru. Ja byłem we Francji 3 miesiące po wybuchu wojny i się spodziewałem że po informacji, że jestem z Polski będą zasypywać pytaniami o sytuację na wschodzie, o Ukraińców, o stosunek do Rosji, ale nic. A to było na etapie, gdzie ta sprawa była tematem zero w Polsce. Nie rozmawiało
  • Odpowiedz
@Amatorro: i nie chodzi o to że zachód jest jakiś ultraprorosyjski bo nie jest tylko ich Ukraina nie dotyczy aż jak nas bo jesteśmy sąsiadami i wiemy że jak coś się będzie działo to kolejne miliony Ukraińców wyjadą do nas co jest wyzwaniem logistycznym. Na zachodzie bardziej politycy przejmują się Ukrainą niż przeciętniacy dla których Ukraina to jakiś kolejny bantustan mają ważniejsze tematy niż Ukraina np. migracja. Poza tym zachód
  • Odpowiedz
@Amatorro: Po jfk i zamachu w dallas świat się nie zmienił. Po 10.4.10 r. Polska jest taka jak wtedy była. 2 partie z przodu te same. Na jakiś czas to miesza, robi wstrząs, jest euforia, ale nawet jakby ktoś od trumpa pokonałby bidena, to sam musiałby budować lub nie swoją legendę. G. Ford 2 razy był p.o, legendy nie zbudował np. Poza tym biden to czeka na the end. On
  • Odpowiedz