Wpis z mikrobloga

  • 0
@Maxior99: nie, obstawiam, że lepszy bolec ja bajeruje. Nie miałem jak się z nią spotkać przez 3 tygodnie, a ostatni tydzień odpisywała bez zaangażowania. Napisałem tylko, że szkoda, że nie napisała tego wcześniej i nara xD
  • Odpowiedz
@default1 @x3rxlr: git, przynajmniej z rigczem ...
Jak mi jedna pokazywała jak facet ją dosłownie błaga o danie szansy (spotykali się z tego co mowila miesiąc) to byłem zazenowany jak ludzie gotowi nisko są upasc
  • Odpowiedz
@x3rxlr: 3 spotkania w 1.5 miecha to tak średnio, też tak miałem tydzień pisania spotkanie tydzień pisania spotkanie tydzień odkładania powoli ghostowanie i z miesiąc wyszedł, z inną wszystko zamknąłem w tydzień a też były 3 spotkania xd
  • Odpowiedz
  • 0
@razdwatrzy55: ja miałem egzaminy na studiach podyplomowych, a ona teraz pojechała do domu rodzinnego psa pilnować. Nawet chciałem tam przyjechać do niej, ale no napisała, że ma plany na weekend, w sobotę z koleżanką, w niedzielę z kuzynka. A w tygodniu ona robi na recepcji do 18/20
  • Odpowiedz
@x3rxlr: poczytaj sobie o byciu needy, nie możesz ciągle pierwszy pisać i pytać kiedy masz czas się spotkać jak pytasz czy ma czas na weekend i mówi że nie to nie pytasz o poniedziałek wtorek środę tylko niech sama zaproponuje
  • Odpowiedz