Wpis z mikrobloga

#2godziny

Cześć mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szkoda że wpisami nie ma zainteresowań, więc prawdopodobnie będę kończył tą serię (bo w sumie myślałem, że kogoś zmotywuje oprócz siebie) - ale to się jeszcze okaże. Ale wcześniej - podsumowanie poprzedniego tygodnia.

Dane z Toggl
Czas produktywny w poprzednim tygodniu (nie licząc sportu): 20:44

[ Tworzenie stron WWW ]
5:31 - Wszystko poświęcone na tzw "zaplecze" o czym pisałem wcześniej - nowa strona z ofertą tworzenia stron www i sklepów - przygotowana pod SEO (którego sie dopiero ucze). Przygotowana pierwsza lista tematów na bloga, oraz dokladnie rozplanowane podstrony. Trochę zabawy z planerami słów kluczowych i przy okazji nauka używania poznanych narzędzi seo w praktyce.

Zleceń nowych niestety nie było, stare są "w trakcie oczekiwania" (zazwyczaj na materiały, potwierdzenie, itp) - w wakacje klienci mają widać ważniejsze rzeczy do roboty niż strony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo mieli dosłać materiały, skontaktować się itp - ale nikt tego nie zrobił w ciągu tygodnia.

Wniosek? Działać dalej - postawić nową stronę z ofertą (nie przerabiam starej, bo szybciej będzie zrobić nową, jak stara totalnie niedostosowana pod SEO), napisać artykuły. W międzyczasie oczywiście nauka SEO (od razu uczę się w praktyce przy tworzeniu nowej strony) i potem wejdzie Google ADS.

[ Sprzedaż e-produktów ]
3:32 - trochę mało, ale w porównaniu z poprzednim tygodniem poprawa. Zacząłem już tworzyć treści e-produktu ( kurs #wordpress ).

Wniosek? Trochę więcej pracy w ciągu tygodnia nad tym, i będzie ok - ważne, że posuwam się cały czas do przodu. Lepiej zrobić mały krok naprzód, niż oczekiwać dużego kroku i nie zrobić go wogólę ( ͡º ͜ʖ͡º)

[ #afiliacja ]
3:57 - w końcu udało mi się zmobilizować i dodać nowe ogłoszenia na portale. Parę leadów już z tego zdążyło wpaść co mnie cieszy.

Wniosek? Ogłoszenia dodane, jest spokój na trochę - bo odświeża je program który napisałem. Na razie odpoczynek z tym tematem (wspominałem, że nie jest to ważny temat, a w tym tygodniu chce się zająć innymi ważniejszymi rzeczami).

[ Sport/zdrowie/itp ]
Udało się 4x w tym tygodniu, a miałem uprawiać sport minimum 2x, czyli plan wykonany na 200%. 2x byłem na rowerze, 2x na basenie. W tym tygodniu mam zamiar to powtórzyć, zresztą dziś dobra pogoda to idę na rower - bo najbliższy basen w okolicy w poniedziałki nieczynny, więc pozostaje rower ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wniosek? Działać dalej tak samo - nic nie zmieniać, idzie w dobrym kierunku.

[ #samorozwoj ]
4:06 - nauka SEO

Wniosek? Dalej działać, dalej uczyć się SEO. Po SEO przyjdzie czas na Google ADS, a może i kiedy nawet na Facebook ADS.

[ inne ]
Razem: 3:38

W tym:
2:15 - księgowość + składanie sprawozdania finansowego
1:23 - pewien projekt ( ͡º ͜ʖ͡º)

---
Ogólne wnioski? W tym tygodniu trochę więcej czasu spędzić produktywnie, najlepiej blisko tej liczby godzin co w pierwszym tygodniu.

---
#produktywnylukas - zapraszam do obserwowania lub czarnolistowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#produktywnosc #prokrastynacja #motywacja #samorozwoj #rozwojosobistyznormikami #2godziny #4godziny
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach