Wpis z mikrobloga

Jeśli myśleliscie sobie że w republice ktoś się zastanowił nad tym żeby nie eskalować napięcia i lekko spuscić z tonu co do zamachu na Trumpa to jesteście w błędzie.
Pralnia emeryckich głów otwarta jest od 8:00
Rachoń z Kowalskim plują faktem prosto w twarz
Dowiedziałem w przeciągu dosłownie paru minut o licznych powiązaniach śmierći np Lecha Kaczyńskiego i zamachu na Trumpa i że za wszystkim ( oczywiście nie wprost ) stoi Tusk...
W tle "działacz narodowy" oczywiście patriotyczny komplecie Papież+Piłsudski+Trump
Będe szczery i powiem że nikt przy zdrowych zmysłach nie powinien brać tego na poważnie ale wiem że jest spore grono osób które dadzą się zabić za tą narrację
Nikt w tej telewizji nie bierze odpowiedzialności za to co tam się mówi a mówi się rzeczy straszne.
TVN 24 i Polsat z TVP nie mają nawet cienie podjazdu jeśli chodzi i propagandę i nawet nie ma co wrzucać ich do jednego worka.
Jeśli jakiś niedowidzący "katolicki działacz narodowy" nie dowidział dwóch palców które Tusk przylożył do pleców Trumpa to spokojnie...
Dzisiaj Rachoń zrobił wersje z zoomem #polityka #usa #bekazpisu #bekazprawakow #sejm #tvrepublika
Fatalista1988 - Jeśli myśleliscie sobie że w republice ktoś się zastanowił nad tym że...

źródło: Screenshot_20240715-090857

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Fatalista1988: czyli dokładnie tak jak w TVN24, dalej nagonka na "nazistów" z prawicy polskiej i europejskiej/światowej, przy jednoczesnym wychwalaniem pod niebiosa "demokratów"… jakby to był zamach w drugą stronę to jakie bagno by wybiło w lewicowych mediach XD.
  • Odpowiedz
  • 122
@nth4

@Fatalista1988: czyli dokładnie tak jak w TVN24, dalej nagonka na "nazistów" z prawicy polskiej i europejskiej/światowej, przy jednoczesnym wychwalaniem pod niebiosa "demokratów"… jakby to był zamach w drugą stronę to jakie bagno by wybiło w lewicowych mediach XD.


Psychoprawak, tabletka
  • Odpowiedz
typ pisze, że "nadal trwa nagonka", a ty wstawiasz zdjęcie sprzed kilkunastu lat, które w dodatku jest prawdziwe xD


Po pierwsze, to 2018 był kilkanaście lat temu. Feelin' old yet? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po drugie, to akurat była to odpowiedź
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia: na szczęście Republika nie zaostrza narracji, przez co przysparzyłaby sobie więcej hejtu. A nie, chwila przecież właśnie to robią... Chociaż w sumie nawet nie cała Republika, a sam Rachoń bo to kawał kłamliwego krwiożerczego #!$%@?, reszta republiki spokojnie mogłaby zostać i funkcjonować.
Swoją drogą mylisz krytykę z hejtem. Otwarcie mówię że hejtuje Rachonia od jakiegoś czasu, już poddałem się z konstruktywną krytyką, bo i tak nie dociera a hejterskie
  • Odpowiedz
@Fatalista1988: na lewicy macie jakieś fetysze z tym "pokaż mi to" czy o co chodzi? Włącz sobie swoją ulubioną stację i posłuchaj, ja nie mam telewizji, widziałem wczoraj przez chwilę audycję u teściów fanatyków KO i jednocześnie głęboko wierzących katolików. Dokładnie przekaz był taki jak napisałem, faszyści w tym przypadku z USA i kochani demokraci. XD
  • Odpowiedz