Wpis z mikrobloga

@Pastaadastra: Nie jesteś zwykłym sposobem na nudę niczym zwykły cuck, smutną ciekawostką o ile pisałeś prawdę o wieku. Nawet nie zauważyłeś że jak jej się nudzi to wstawia prowokacyjny wpis by powymieniać opinie lub nieco się pokłocić xD Naprawdę wyjdź z piwnicy bo przypuszczam że nawet z facetami dawno nie rozmawiałeś Twój bełkot i kompletny brak dystansu świadczy że jesteś naprawdę samotnym chorym człowiekiem.
  • Odpowiedz
@Pastaadastra: Taki wykształcony a dał się zrobić w baita następnie został ośmieszony w ujawnionym PW xD i to wszystko dla zwykłej zabawy bo mirabelce się nudziło xD Marny z Ciebie "Apostoł" xD po raz kolejny zostałeś wykorzystany i zwyczajnie olany bo tylko ja odpisałem na te Twoje wysrywy.
  • Odpowiedz
@NordAzazel: No jeżeli dla Ciebie w dobrym guście jest ujawnianie prywatnej korespondencji, to nie mam pytań. Ja, ośmieszony? Dobre sobie. Spływa po mnie zdanie normictwa, bo liczą się jedynie fakty. Coś czego nigdy nie pojmiecie, bo macie umysły zamknięte w bluepillowej bańce. Jesteście tylko miernotami wykorzystywanymi przez kobiety.
  • Odpowiedz
  • 1
@NordAzazel

@Pastaadastra: Taki wykształcony a dał się zrobić w baita następnie został ośmieszony w ujawnionym PW xD i to wszystko dla zwykłej zabawy bo mirabelce się nudziło xD Marny z Ciebie "Apostoł" xD po raz kolejny zostałeś wykorzystany i zwyczajnie olany bo tylko ja odpisałem na te Twoje wysrywy.

Mi się nie nudziło i to nie dla zabawy , ja się tego faceta autentycznie boje
  • Odpowiedz
  • 1
@Pastaadastra weź stąd spadaj szurze bo każdy cię ma już dość, szczerze wątpię w to że pracowałeś jako prawnik, bo to co wypisujesz się kwalifikuje pod kryminał, usuń konto
  • Odpowiedz
  • 0
ja się tego faceta autentycznie boje


@Linnior88: a ja się boję Ciebie i co z tego?

Takie same urojenia jak i Twoje.

Paradne, że witaminki boją się prawdy jak diabeł wody święconej. xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Linnior88: Nawet mnie nie widziałaś. xD Ale fakt nie bierze się to z niczego. Bierze się to wyłącznie ze słabych genów i nieatrakcyjnego wyglądu. Gdybym był chadem, to moje poglądy też nie miałyby znaczenia i bym miał babę na pstryknięcie palcem. Tak działa świat.
  • Odpowiedz