Wpis z mikrobloga

po części jest to smutne że ta część nas która nawet nie taguje swoich wieczornych wysrywow na temat rozterek nie dostaje nawet mini dawki uwagi, gdzie całym zamysłem i powodem dla którego powstają jest właśnie ona
  • 8
  • Odpowiedz
  • 1
@dolor aaaa no w sumie racja ( ͡° ͜ʖ ͡°) już prawie 2 w nocy i słabo kontaktuję. Coś wspaniałego jest w tych nocnych wpisach, które zostają zapomniane
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@primum-non-nocere wasz problem, źle robicie, jesteście niepotrzebni, co zrobiłeś, wyjdź i pobiegaj itd itd, nawet nie wiesz, o co dokładnie chodzi w tym wpisie. Postrzegasz go ze złej strony, interprestujesz to w krzywym zwierciadle. Poza tym "rozterki" obejmują wiele dziedzin, a nie tylko te, o których myślisz.

Zakładając to wszystko z góry i atakując innych nikomu nie pomagasz, a pokazujesz tylko, że żadna rozmowa nie miałaby z tobą sensu. Nakręcasz spirale
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@CliveRosfield dokładnie, jednorazowe emocje i rozmyślania. Czasem jak przeglądam profil to sam się dziwię, co ja pisałem i wysyłałem xD
  • Odpowiedz
@dolor: uuuu jaki rumak, a to że truchtasz w miejscu i mogę ci pokazać jak to robisz, to nie wazne, teraz chochoła postawmy, bo oni sie czepiaja nas, my chcemy tylko zyc

to #!$%@? zyj, jak potrafisz, jak nie, to możesz sie nauczyć aaaa o tym cisz i nikt nie mówi

gałganie, nie masz najmniejszego pojecia co ja myslę, nie masz #!$%@? do tego podejscia bo za glupi jesteś, taka
  • Odpowiedz