Wpis z mikrobloga

Warto zagrać w sleeping dogs Definitive edition? Mam do kupienia za jakieś 30 zł płytkę, słyszałem że gra ma 60 fps na series x, warto się tym zainteresować? #gry #xbox #xboxseriesx #xboxone #ps4 #ps5 #sleepingdogs

Zagrać w sleeping dogs definitive edition? Dobra giera?

  • Tak 72.1% (49)
  • Nie 27.9% (19)

Oddanych głosów: 68

  • 15
  • Odpowiedz
@needer: mi się podobało, gierka już leciwa, zobacz gameplaye, wydaje się niby jakiś podrabianiec GTA, ale zupełnie inny klimacik, ciekawe misje, tylko z pozoru podobne do gta. Za 3 dychy może być warto sprawdzić, ale obczaj na YT najpierw
  • Odpowiedz
@needer : Zajebisty system walki to jest w Batmanach albo takim Mad Maxie, a nie to coś w Sleeping Dogs ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale gra jest na tyle tania, że możesz spróbować, a nuż u Ciebie zaskoczy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Beeercik to jest coś bardziej w stylu mafia Definitive albo mafia 2 ? Że jest otwarty świat ale w sumie robi się tylko fabułę a świat jest tłem
  • Odpowiedz
@needer: Masz trochę aktywności pobocznych. Niektóre z nich są nawet ciekawe, jak śpiewanie piosenek na karaoke czy nielegalne walki. Ogólnie pobocznych aktywności trochę jest, większość to jednak klasyka - zbieractwo i wyścigi. Ale nie jest też tak, że nie ma co robić poza główną fabułą jak w drugiej Mafii :)

SD jest specyficzne i ciężko jednoznacznie polecić, albo odmówić. Najlepiej spróbuj, najwyżej odłożysz na półkę i poczekasz na lepszy moment.
  • Odpowiedz
@Beeercik: Jak Batmany i Mad Max mają tragiczny system walki, nudny i prosty jak dla osoby grającej stopami, równie dobrze można by w ich miejsce wstawić QTE
@needer Prócz jazdy samochodami gra jest bardzo dobra ale trzeba lubić takie azjatyckie klimaty. System walki jest ok, to nie Yakuza ale i tak jest bardzo przyjemnie
  • Odpowiedz