Wpis z mikrobloga

  • 2
@Marsu335 opowiedz mi o wyroku z dupy, który zapadł w Twojej sprawie. Bo przecież nie opierasz swojej opinii na newsach z internetu, prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
o pociotka się odezwała


@Akuzativ94: akurat utworzenie kssipu naprawdę spowodowało otworzenie się zawodu sędziego na ludzi ze wszystkich warstw społecznych, bez względu na koneksje. Nie oczekuję, że taki ignorant jak ty to zrozumie, ale nie martw się, jak nowa władza zrealizuje swoje mokre sny o likwidacji asesur i przywróci konkursy, to twoje teorie o pociotkach będą znowu aktualne.
  • Odpowiedz
@Shyvana: Nie mam żadnego wyroku, ale zważywszy na protekcjonalny ton widzę że już dobrze czujesz się w kaście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mój jedyny kontakt z sądownictwem to mandat z którym ociągaliście się tak długo że po 1,5 roku zmienili go w kare administracyjną
  • Odpowiedz
  • 0
@Astygmatyk przede wszystkim to zacząć odpowiednio wcześniej, w moim przypadku na rok przed egzaminem. Notatki, bo z tego nie idzie zrobić szybkiej powtórki na koniec. Powtórki z notatek, systematyczność. No i nauka 'żeby zrozumieć', a nie zapomnieć po tygodniu
  • Odpowiedz
@Shyvana: "Pamiętaj żeby traktować wszystkich z szacunkiem i mówić "dzień dobry", nawet adwokatom xd". Trochę #hehheszki, ale mój znajomy autentycznie usłyszał ten tekst podczas robienia aplikacji ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz