Wpis z mikrobloga

Ja niestety kompletna zielonka, ale niedługo będę startował z budową domu i chciałem was podpytać- jak rasowy socjalista- jak ogarnąć jak najwięcej dopłat i dofinansowań od Państwa? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystkie w gminie się ogarnie i tam dostanę info i pokierują? Na jakim etapie można się starać o konkretne dofinansowania jak np. do oczyszczalni przydomowej, czy do jakichś tam innych gówien? xD

#budujzwykopem #budowadomu #dom
  • 7
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi: z budową nowego dumu, mozesz dostac moje ciepło na pompe, za szambo biologiczne (gmina lub urzad marszalkowski), i na zbiornik na deszczówke ale to żalezy od JST bo porgram moja woda naraziie nie startuje
  • Odpowiedz
@lukaschels: a program czyste powietrze też nie pozwala na dofinansowanie do rekuperacji? Ja idę w butle z gazem, więc pompa dofinansowanie na pompę stety/niestety nie pyknie. I na jakim etapie w sumie się załatwia takie rzeczy? Bo na jesień dopiero budowa startuje, więc zapewne takie dofinansowanie na oczyszczalnie to dopiero w momencie gdy już przyjdzie etap jej wykonywania, no nie? Nie chcę po prostu #!$%@?ć, a nawet i 10k dofinansowania
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi: to musisz doczytać sam bo to zależy od miejsca zamieszkania i regulaminu. W przypadku oczyszczalni to możesz już starać sie jeśli masz pozwolenie na budowę. Załatwianie z wodami polskimi i starostwem zajmuje ok poł roku a to i tak na prędkości
  • Odpowiedz