Wpis z mikrobloga

Mircy.
Wszyscy wiemy ze na wykopie sa trole czy tam inne platne boty. No spoko.

Zostalem oskarzony bezpodstawnie przez jednego takiego.
Ale ja tam nie zglaszam takiego czegos do moderacji. Po prostu grzecznie poprosilem o dowody.

I prosze o nie pod kazdym wpisem.

Ale trol jak to trol. Nie ma najmniejszej mozliwosci na dostarczenie dowodow BO NIGDY CZEGOS TAKIEGO NIE NAPISALEM.

I teraz mmnie obraza i dalej troluje.

Ocencie sami - ja tylko prosze o screena gdzie powiedzialem to co on mi zarzucil ze powiedzialem. O tak duzo prosze?
https://wykop.pl/link/7490299/ekspert-o-broni-zamachowca-to-spowodowalo-ze-trump-zyje/komentarz/125327605/#!$%@?-gorzki99-juz-napisal-ze-taki-strzal-to-prosta-sprawa-lon-to-z-kalacha-w-muche-trafi-ze-100-metrow-gorzki99-sie-zna-nie-to-co-tam-jakis-spr

#wykop #bekazpodludzi
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@MistrzKowalski: Wiesz gdzie jest problem? - czarna jest limitowana. jakbym kazdego kretyna mial dawac na czarno to szybko by mi miejsca braklo.

Wiec na czarno daje tylko takich co spamiuja na mikro, nie taguja itp. Ale takich baranow to wole upublicznic. Niech wszycy widza.

KOLES STWIERDZIL ZE COS POWIEDZIALEM/NAPISALEM.

I jak grzecznie pytam o screena to nie dostaje. Nosz trol albo debil. I to pozostawiam wykopkom do oceny.
  • Odpowiedz
  • 0
@Klatwa_Borsuka: Ale ja sie nie denerwuje. Zaden anonek z internetow nie jest w stanie mnie zdenerwowac. Ale za to dobrez sioe bawie upubliczniajac debili. Koles sam sie podlozyl. Zarzucil mi cos czego nie zrobilem.

i zamiast przyznac sie to idzie w zaparte. No wez przestan - nie mialbys ubawu zeby to wykorzystac? Jak sam sie tak podlozyl?

Ja sie dobrze bawie. Zabranie cukierka przedszkolakowi z piaskowicy byloby trudniejsze. Mi sie
  • Odpowiedz