Wpis z mikrobloga

Zaszedłem do żabki po bułki, patrzę a kasjerka wykłada bułki gołymi rękami. Jakoś tak odechciało mi się wszystkiego.
Może i w żabce jest drogo, ale pod względem sanitarnym też #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
to jednak rzeczywiście sklep tylko dla palaczy i alkoholikow, do niczego innego sie nie nadaje

#zabka
#gownowpis
#chlewobsranygownem
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rumtreiber21 no i co z tego? Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile w ciągu całego życia przyjąłeś doustnie (bezwiednie) przeróżnych bakterii zostawionych na różnych przedmiotach czy żywności przez obcych ludzi. I żyjesz. I nic ci nie jest. Oczywiście zaraz ktoś napisze przejaskrawiając „to w takim razie zacznij lizać klamki i poręcze!” ale serio, w ostatnim czasie ludzie tak się srają o wszystko, o każdy Kurzyk, pyłek, madki oczywiście wiodą w tym
  • Odpowiedz
  • 1
@krytyk1205: to nie jest zadna tajemnica ze w restauracjach maja #!$%@? na te aspekty, najgorzej to chyba w tych hinduskich przybytkach.
Paradoksalnie najbezpieczniej jest w sieciówkach fast-food bo tam jako-tako trzymają standardy + jakośc jest w miare powtarzalna
  • Odpowiedz
@rumtreiber21 ano właśnie xD płatki śniegu z was, masakra. Nic dziwnego że pokolenie obecnych dzieciaków co chwile choruje, są jeden dzień w przedszkolu a potem leżą chore przez 2 tygodnie, bo mądrzy inaczej rodzice izolują ich od jakichkolwiek zarazków xD
  • Odpowiedz
@krytyk1205 No oczywiście jeżeli mam do wyboru bułę która wiem że nigdy nie została dotknięta a taką która przeszła przez 10 różnych rąk to wybiorę tę pierwszą, ale nigdy tego nie wiesz. I to się tyczy każdego produktu który kupujesz.
  • Odpowiedz
@rumtreiber21 Ale czy ty nie rozumiesz że kupując cokolwiek w markecie albo na rynku, to mogło przejść przez 20 łap różnych żuli? I nic z tym nie zrobisz. Musiałbyś egzystować w sterylnej bańce żeby uniknąć bakterii i zarazków.
  • Odpowiedz
@rumtreiber21: To chyba niewiele robi biorąc pod uwagę, że przyjechały w brudnych koszykach i ostatni z nich stał na podłodze. Oczywiście nie było to w żaden sposób zabezpieczone. Smacznego xD
  • Odpowiedz