Wpis z mikrobloga

Swoją drogą to ile realnie groziłoby Majtczakowi gdyby stanął przed sądem? Bo tak sb myślę że chuop mógł po prostu wtedy dać się skazać na tych kilka lat, wyjść po połowie wyroku i se żyć. Ludzie by o nim zapomnieli. A tak to każdy kojarzy jego maślaną mordkę jak Jaworka czy tą od Madzi z Sosnowca.
#majtczak #mordercy
  • 7
  • Odpowiedz
@CrokusYounghand ludzie czyli kto? Bo mam wrażenie, że poza wykopem mało kto już daje o ten temat #!$%@?. Nawet na wykopie ucichło na jakiś czas, znaleziska „przypominające” dostawały coraz mniej wykopów. Teraz rzeczywiście trochę wróciło przez ten ich debilny pozew, ale wykopki są obecnie zaaferowane trumpem i pytanie czy jak temat USA ucichnie, to wrócimy do grillowania majtczaków, czy znowu ucichnie.
  • Odpowiedz
ludzie czyli kto? Bo mam wrażenie, że poza wykopem mało kto już daje o ten temat #!$%@?. Nawet na wykopie ucichło na jakiś czas, znaleziska „przypominające” dostawały coraz mniej wykopów.


@cutecatboy: przecież ten temat jest co chwilę przez kogoś grzany. 2 dni temu na kanale zero był materiał, na ten moment 250k wyświetleń. Gazety o tym przypominają i toczy się żywa debata o ekstradycji.
No ale nic więcej się nie
ZbigniewUSA - >ludzie czyli kto? Bo mam wrażenie, że poza wykopem mało kto już daje o...
  • Odpowiedz