Wpis z mikrobloga

Co za przypadek. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@konradpra: W lewaczki naprawdę uważacie, że Trump wynajął rozchwianego emocjonalnie antifofca, by ten strzelił mu w ucho z pobliskiego budynku?
Z ciekawości pytam. Bo to, że nie jesteście zbyt bystrzy to wiedziałem wcześniej.
  • Odpowiedz
  • 24
@l--RAD--l: Od kiedy misiaczku ja jestem lewakiem?
Zadaje oczywiste pytanie: jakim cudem dopuszczono by Secret Service nie sprawdził takiej pozycji strzeleckiej?
150 metrów do Trumpa, na dachu od tyłu.
W lini prostej, bez przeszkód terenowych.
Kto kontroluje te służby?
Zamachowiec nie żyje, więc już nic nie powie. XD
  • Odpowiedz
  • 1
@Davy27: No odklejka, nawet podają to w angielskiej telewizji. XD
Z wywiadem ze świadkami mówiącymi że zgłaszali strzelca przed zamachem.
A służby nie zweryfikowały tego.
  • Odpowiedz
@konradpra: ale naprawdę myślisz, że trump zaryzykowałby swoje życie gdzie lekkie machnięcie głową by go zabiło nie mówiąc już o tym że ziomek strzelał z 200m. Przecież to jest poprostu nie możliwe by tak celnie trafić :D Za dużo filmów...
  • Odpowiedz
  • 6
@Davy27: a czy gdziekolwiek napisałem że to Trump zlecił na siebie?
Zamachowiec strzelal z 150 jardow czyli nawet mniej niż 150m.
Służby dopuściły by zajął taką pozycje z karabinem i według wywiadów niereagowały na zgłoszenie/a świadków.

Ktoś jest aż tak bardzo niekompetentny?

I nie wierze by Trump to zorganizował na siebie bo po pierwsze nie jest aż tak głupi i odważny, a po drugie według sondaży i tak obecnie wygrywał.
  • Odpowiedz
@l--RAD--l: ja nie uważam,że Trump zlecił na siebie zamach, bo i tak był pewniejszym wygranym, nie opłaca się. Ale to co się odwaliło jest dziwne, rzeczywiście te służby jakby olały. No i z jednej strony totalna olewka tego dachu, a z drugiej jak kolesia trzeba było ustrzelić to nagle szybko się zorientowali gdzie jest i już trup. Trump tego nie ustawił, ale że, ktoś tam palce maczał żeby ten dach
  • Odpowiedz
Zadaje oczywiste pytanie: jakim cudem dopuszczono by Secret Service nie sprawdził takiej pozycji strzeleckiej?


@konradpra: jakim cudem wydarzyła się jakakolwiek katastrofa wynikająca z niekompetencji? Służby specjalne wielokrotnie miały sytuację gdzie ktoś coś katastrofalnie spieprzył. To ludzie i to jak ludzie popełniają błędy. Założenie że akurat oni są bezbłędni a taki błąd ktoś musiał dopuścić albo zaplanować jest kompletnie bezpodstawne.
  • Odpowiedz
@konradpra: Moze jedna z przyczyn bylo to ze Bidon odmowil zapewnienia wiekszego bezpieczenstwa Trumpetowi, co masz rowniez na wklejonym przez siebie screenie. No ktos tam z SS i ochrony zawalil w opor, teorie o ustawce mozna wsadzic miedzy bajki znajac sie chocby troche na strzelectwie.
  • Odpowiedz